Mä niin toivon, että Ukrainan droonit upottaisi tuon, olisi helppo kohde. Sijainti varmasti tiedossa ja ei kummoista räjähdettä/osumaa tarvitsisi.
Venäjän sukellusvene itämerellä
Anonyymi-ap
5
139
Vastaukset
- Anonyymi
Toistaiseksi ne ei lennä veden alla.
"ei kummoista.." Kannattaisi perehtyä sukellusveneen rakenteeseen- Anonyymi
Kannattaisi lukea uutisia, ko. sukellusvene on rikki ja etenee verkkaisesti PINNALLA Ruotsin sotavoimien saattamana.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kannattaisi lukea uutisia, ko. sukellusvene on rikki ja etenee verkkaisesti PINNALLA Ruotsin sotavoimien saattamana.
Minun mopo on rikki, varnasti siihen on osunut ukrainan drone.. Ei se voi muuten mennä rikki.
- Anonyymi
On muillakin välineitä sen tuhoamiseen, mutta niillä ei ole munaa sen tekemiseen.
- Anonyymi
antaaahan poikain seilata
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site826025Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers794860Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524422SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574182SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963789Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost63522Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi912561SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352409Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat472139