mutta ironisesti hän tulee jäämään historian kirjoihin miehenä, jonka ansiosta Euroopassa syttyi ydinsota.
Trump yrittää kovasti esittää rauhan miestä
Anonyymi-ap
9107
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Eurooppa on tuhonsa ansainnut riippumatta kuka sen aloittaa.
Koska tuho tulee kaikille pahuuden rakastajille.
Amen
Ylläpitokin suojelee pahuutta poistamalla aloituksen joka kertoo kuka myy huumeita hesassa.
Näin suojelevat rikollisuutta ja sen tekijöitä ja ovat siksi myös he tuhonsa ansainneet joka pian tulee.
Piilottavat asioita jotka kaikki jo muutenkin tietää koska kannattavat itsekin huumekauppaa.
Turhia uutisia ikäänkuin joku säälisi ostajia ja myyjiä kun heidän raatojaan löytyy kaduilta yhä enemmän ylläpidonkin suosion mukaan.
Järkytyävintä siinä on että huumeen takia on nyt ikuisessa hirveydessä.
Pahuuden kannattajat kuvittelee elävänsä ikuisesti.
Olisi vaan pysynyt kotona niin eläisi edelleen. Mutta huume oli niin tärkeää että sen takia päätyi sekunnissa tuonpuoleiseen hirveyteen ikuisesti kirkumaan.
Riehui myrkyn takia eikä tiennyt, sekunnin kuluttua olen kuollut! Siellä missä ei ikinä enää saa elämää eikä huumetta ei toisen ihmisen seuraa.
Miettikää VÄHÄN mikä on arvokasta!!
Toivottavasti perheenäiti tuomitaan murhaajana koska oli aktiivinen osapuoli kuoleman aiheuttamisessa.
Jos ei myisi myrkkyjä lastensa elättämuseksi niin ei toinenkaan olisi kuollut.
Puuttuuko lastensuojelu huumekaupppiaan lasten "turvalliseen" elämään? Vai vainoaako lastensuojelu vain kunnollisten ihmisten lapsia?
Jos Euroopassa syttyy ydinsota sen sytyttää Putin eikä kukaan muu. Eihän täällä kukaan muu ole jatkuvasti uhkaillut ydinaseilla muita kuin Putinin Venäjä.
Tuskin kuolleet miljoonat ihmiset ketään on syyttämässä.
Punikkitrollit maalittavat Trumpia koska Trump tekee niin hyvää työtä, ja on siksi uhka punikeille ja heidän tavoitteilleen.
Poliisi on rikollisjärjestö, eduskunnassa on rikollisia, viherministeri kannattaa anarkistijärjestö elokapinaa joka tekee rikoksia, ministerit ryöstää valtion kassasta ansaitsemattomia etuja itselleen kuten sopeutumiseläkkeet. Ministerit eikä kansanedustajat vastaa kysyttäessä mistään eikä mihinkään. Politiikka on täynnä rikollisuutta, huiputtajia, salaseuroja, varkaita. Tässä totuudellinen kuvaus Suomen tilasta. Hallitus ei pysty tekemään mitään asialle, tuskin kaikki siellä sitä haluaakaan. Kansaa viedään kuin kuoriämpäriä. Rahat pois ja ihmisoikeudet. Rikolliset vaaralliset maahanmuuttajat saavat yhä asua täällä meidän kustannuksella, edes yhtä Jaffia ei saada ulos ilman että hänelle annetaan rahaa. Mikä ämmälauma tätä maata oikein johtaa? Eikö miehiä löydy päättämään asioista. Surkeaksi on mennyt Suomi. Miehiä ei enää ole.