Tälläkään kertaa en usko vihreiden kansanedustajan puheita

Iltalehdessä Fatin Diarra kertoo: SUOMALAISTEN TAKSINKULJETTAJIEN AJAVAN USEIN HUMALASSA!
En tässäkään asiassa usko Fatin Diarran puheita.
14181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Tällä rouvalla on paljon ongelmia.
Milloin huussi ongelmia, milloin taksi ongelmia ja taisi olla pyörä ongelmia myös.
Miten sinä yhdelle tulee ongelmat ? Muut eivät ole kokeneet ongelmia, onko oma käytös ok..

Äänestä
  • Jos hänen kokemuksensa taksikuskeista on tuo, niin mikä sinä olet sitä kiistämään?

    1Äänestä

  • Niin, mikä sinä sitten olet?

    Äänestä

  • ja vielä mielenterveysongelma, joka johtunee geeneistä, ei siis jatkoon.

    Äänestä

Fatim Diarra ei ole eduskunnan terävin kynä. Ei edes vihreitten.

Äänestä
  • Siellä persupäässä on vaan niitä tylsäksi purtuja kyniä, joilla ei voi kirjoittaa. Tosin harva persu osaa sitäkään.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Siellä persupäässä on vaan niitä tylsäksi purtuja kyniä, joilla ei voi kirjoittaa. Tosin harva persu osaa sitäkään.

    Olipas tylsä kirjoitus.

    Äänestä

  • ei ole Fatima terävin kynä, mutta varmasti paksuin tylppä kynä.

    Äänestä

Uskotteko te että ammattiautoilijat ajelevat humalassa taksia ja että heidän asiakkaansa eivät ilmoitta tästä vaikkapa poliisille?

Äänestä

Fatima tarkoittaa että islamilainen taksikuski ei voi poltella vesipiippuaan Audin ratissa.

Äänestä
  • Fatim on kristitty ja Meilahden seurakunnan jäsen.

    Äänestä

Fat Diarrea on kyllä eduskunnan paitsi pahin rasisti niin myös uskomaton populisti? Hänellä ei ole mitään sisältöä poliittisessa toiminnassaan, räyhää ja aiheuttaa riitoja, ei mitään muuta. Toivottavasti tippuu ensi vaaleissa eduskunnasta ja kaikista muista luottamustoimista, Suomea ei rakennetta paremmaksi yhteiskunnaksi Fat Diarrean kaltaisten avulla.

Äänestä
  • No kuittaa tuosta urastaan kuitenkin ihan hyvä sopeutumiseläkkeet, joista häntä arvostelevat voivat vain uneksia.

    Tasan ei käy onnen lahjat ja populisti ituhipit jyllää suomessa ja kyykyttää muita, heillä on omat säännöt, tai kuten euroviisuissakin kajautettiin.... "no rulez"

    Äänestä

Mamujen takseissa vaarallisia renkaita?
Ilmoita poliisille.
Säästyy henkiä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Iltalehdessä Fatin Diarra kertoo: SUOMALAISTEN TAKSINKULJETTAJIEN AJAVAN USEIN HUMALASSA!
En tässäkään asiassa usko Fatin Diarran puheita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu