tämän on hyvä tieddä teidän soomalaiste

Anonyymi-ap

Kyseessä on Danielin kirja7 kolme petoa joilla kuvataan ilmestyskirjan jälkimmäisen pedeon 42kk alkanutta aikaa.
Ilmestyskirjan ensimmäisen pedon 42kk aika on jo ohi.
Tämä ilmestyskirjan ensimmäinen peto eteni taivaan alueelle ja sai saalista eli elämän ylösnousemuksen yhteyteen pedonmerkin ottaneet ja tapahtumissa peto heitettiin pois taivaanmaan alueelta tänne maapallon meren syvyyteen, jossa peto oli sidottuna vuorokauden.
Nyt siis peto eli jälkimmäinen peto on noussut syvyydestä ja olemme jo pasuna-3 ajassa jolloin jälkimmäisen pedon muodostavat kolme petoa yhteyteen tulee keskuuteemme ihmisistä edeskäypä joka laskeutuu taivaalta ja siipensä otetaan tehtävänsä ajaksi pois ja saa eläimen sydämen sijaan taas lihasydämensä takaisin tosin on koulutettu tehtäväänsä 7-vuoden ajan vastustaa petoa jonka saataa kadotuksen tulee myös itse sinne kulkien.
Tämä kolme tulta kuvaa kolmea petoa joita vastaan laskeutunut tulisoihtu sotii levittäen tulen. Tämä Raamatun lähetetyn miekan sota alkaa 19.12.2025 ja kestää 666-vuorokautta, jolloin kolme petoa muuttu yhdeksi pedoksi 16.10.2027.
Kolmen tulen aika on siis 666-vuorokautta ajanjaksolla 19.12.2025 - 16.10.2027.
Tämä on myös viimeinen herätysaika kun ihmisistä edeskäypä sotii loimuavalla miekalla petoa vastaan tehtävään valituksi tulleena ja herätettynä ja voideltuna.

2

143

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Putin siis.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      86
      1413
    2. 72
      1224
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      82
      1118
    4. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      269
      913
    5. 95
      899
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      30
      820
    7. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      49
      777
    8. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      79
      727
    9. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      55
      713
    10. 45
      655
    Aihe