apumme ansiosta. Lahjoitus raha on tullut tarpeeseen...
https://www.youtube.com/watch?v=JBCeJ1H1OQk
https://www.youtube.com/watch?v=JBCeJ1H1OQk
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Onkohan mun puhelinlahjoitus tuolta jonkun Ferrarin vilkuvalossa kiinni. Olisikin huonoa asia ruuhkassa kääntyessä jos leidi rikkinäisellä vilkulla liikenteessä.
Zelen lihoo oligarkit ottavat oman siivunsa päältä
Hölmö Suomi maksaa
Suomessa asuu heikko pelkurikansa.
Kiitos avusta että maksat makean elämän
Kiitos että autat köyhää
Mahtavan makeata elämää, kun kymmenet ihmiset ahtaasti majoittuvat kellarissa ilman sähköä ja ilman lämmitystä
Kyllä vain. Apua on tullut sen verran, että Zelensky perustaa Eurooppaan asemyyntitoimistoja. Suomi maksanut ne velkarahalla ja nyt Zelensky pistää ne lihoiksi. 😂😂😂
Elämä kallista kiovassa
? Onko laiha lohtu, että ei tule sähkö- eikä kaasulaskuja ?
venäjä on pommittanut ja kaasun- ja sähkön jäkelun risaksi.
Eihä nää taida olla hurstin joulujuhlat kyseessä.
Nyt Hurstilta loppui puuro eilen. Satoja jäi ilman suuhun pantavaa.
Ukrainassa näinä päivinä akuutein ongelma KYLMYYS
venäjä pommittaa energiantuotannon laitoksia.
Jopa etelässä Odessassa kerätään polttopuita lämmitykseen.
Lahjoita kamiinoiden valmistukseen.
https://ukrainanhata.fi/
Suomi on maailman nyhveröiden pummileiri ja vasurien elättämö.
Plat principal on illallisen keskipiste, joka usein koostuu lihasta tai kalasta lisukkeista viinistä.
Jaksan ihmetellä sitä,että maassa valtavasti arvokkaita mineraaleja.Mikseivät käytä niitä sotansa tukemiseen??Saisiko joltain vastauksen tähän?