Ukrainan kansan kolmijakoisuus.

Anonyymi-ap

Ukrainan kansa koostuu Venäläisistä, Baneralais/Adolfilaisista Natseista ja Ääri-Oikeistolaisista Sionisti-Natseista.

Nyt Venäläiset ja Baneralais/Adolfilaisista Natsit eivät halua sotia Venäjää vastaan ja lähtevät sodalta turvaan länteen.

Sionistiset mottien Natsit sen sijaan taistelevat Venäjää vastaan viimeiseen volodomyyrään.

Ukrainan Natsien varhaisesta historiastahan tiedetään, että Yksi Banderan ja Melnykin poliittisista erimielisyyksistä oli heidän suhtautumisensa siihen, että monet OUN:n Melnykiläiset jäsenet olivat naimisissa juutalaisten naisten kanssa. Se johti Ukrainan Natsien jakautumiseen lopullisesti Banderalaisiin ja nykyisiin ZelensKYYläisiin sionisti Natseihin.

22

210

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Venäläisten tiltut eivät ole jakautuneet. He kaikki uskovat jopa niin typerin valheisiin, kuin juutalaiset natsit.

      • Ja sinä tulet heti todistamaan sen, mitä kerroin.


    • Tämä on taas tämä sama tyyppi joka luulee, että Ukrainassa on natseja.

      Vielä pahempaa, siellä on JUUTALAISIA NATSEJA. Oletteko mokomaa kuulleet?!?!

      Oletko puhunut tästä kavereidesi kanssa? Et suinkaan tyydy aukomaan päätäsi täällä huumoripalstalla? Kerro toki kavereille. Kerro mitä he vastasivat?

      • Anonyymi

        Kaikki juutalaiset eivät toki ole Natseja, eivätkä välttämättä sionistejakaan, mutta kaikki Ukrainan ja Nato-suomen KIIHKO-SIONISTIT ovat NATSEJA tunnustamastaan uskonnosta riippumatta. Se on moneen otteeseen maailmalle todistettu.


    • Anonyymi

      Hitlerin natzien nussimia jäkeläisiä suurin osa ukrainasta🤔

    • Anonyymi

      Kun ZelensKYYläiset Sio-Natsit on tapatettu Ukrainan moteissa, niin ulkomaille matkustaneet voivat palata takaisin Ukrainaan ja ottaa vallan siitä osasta natosta vapaata Ukrainaa joka on vielä ehkä jäljellä.

    • Anonyymi

      Ukrainan kansan on kolmijakoinen kuin ähtävänjoen sian paska.

    • " ulkomaille matkustaneet voivat palata takaisin Ukrainaan ja ottaa vallan siitä osasta natosta vapaata Ukrainaa joka on vielä ehkä jäljellä."

      Onko tämä jokin robotti joka toistaa vanhoja juttujaan? Täsmälleen sama retoriikka on jo nähty näissä keskusteluissa. Joka aivan samalla otsikolla.

      Onko tämä LENINGRADIN iloisten KILJUVEIKKOJEN tekstejä? He kirjoittelevat tännekin. Taikka onhan meillä kotimaisia KAKSIAIVOSOLUISIA joiden molemmat aivosolut ovat FIKSAUTUNEET nyt tähän asiaan.

      No, kerrohan, mitkä osat Ukrainasta ovat NATOn hallinnassa?

      • Anonyymi

        Venäjältä ei todennäköisesti ole moneen vuoteen päässyt suomi24:lle.

        Täytyy olla kyberhyökkäys joltain toiselta vihamieliseltä planeetalta???


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Venäjältä ei todennäköisesti ole moneen vuoteen päässyt suomi24:lle.

        Täytyy olla kyberhyökkäys joltain toiselta vihamieliseltä planeetalta???

        Pietarin trollitehtaan trollit trollaavat monilla eri palstoilla ympäri maailman. Se ei ole mikään salaisuus.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Pietarin trollitehtaan trollit trollaavat monilla eri palstoilla ympäri maailman. Se ei ole mikään salaisuus.

        Joku jakomieliistäsikö kerto?


    • Anonyymi

      Ukrainan armeijan ja Natsien Azovin murhavideo striimit:

      Ukrainan Natomielisten Rappiostriimaajien kuvaama sisältö herättää usein ristiriitaisia tunteita, jopa erektioita. Suomen Natomielinen yleisö pitää sitä yleisesti viihteenä.

      Natovastaiset puolestaan näkee rappiotubetuksen sairaana ja huolestuttavana ilmiönä, joka romantisoi sodan rappiota, murhia ja yhteiskunnan tavallisen Suomalaisen veronmaksajan elämää poikkeavaa elämäntapaa. Rappiotubettajilla on kymmeniä tuhansia seuraajia.

      Rappiostriimaajiksi kutsutaan sisällöntuottajia, jotka tekevät suoria lähetyksiä tai videoita nettiin. Toisinaan striimeissä todistetaan vakavia tilanteita, murhia, raiskauksia kidutusta jne ...

      Ukrainan asevoimien tiedustelun rappiotubettajajien erikoisjoukot ovat julkaisseet videomateriaalia lennokki-iskuista Venäläisiä vakavasti haavoittuneita puolustuskyvyttömiä sotilaita vastaan.
      Yksi sodan aikana esille tullut rappiostriimien aihe-alue on länsimaisten erikoisjoukkojen läsnäolo ja sotarikokset Ukrainassa, mutta asiasta uutisointi on pyritty vaientamaan.

      Rappiostriimien tekijöiden elämä ja arvot on päihdehuuruista ja sairasta.

      • Minä nautin noista videoista suunnattomasti. Kaikki suomalaiset nauttivat noista videoista suunnattomasti!


      • Anonyymi
        törkyturpa kirjoitti:

        Minä nautin noista videoista suunnattomasti. Kaikki suomalaiset nauttivat noista videoista suunnattomasti!

        Rappiostrimien parissa Nato tiltu vihtyy.


    • "Venäjältä ei todennäköisesti ole moneen vuoteen päässyt suomi24:lle."

      Älä näyttele typerämpää kuin olet. Tottakai FSB:n toimijat pääsevät minne tahansa. Eivätkä rivivenäläiset tänne kirjoittelisi. Pian ehkä nähdään kuinka moni heistä jää kaipaamaan putinia kun hänet arkebuseerataan. Se hetki ei välttämättä ole kaukana. Sinullekin voi tulla tukalat oltavat.

      • Anonyymi

        Se kilahti ja alko uhkailee. 😂😂🤣🤣🤣🤣


    • Anonyymi

      Kai tuossa Ukrainan natsijutussa on jotain perääkin. Ukraina oli ihan Hitlerin käskyläinen.

      • Anonyymi

        ukrainan Fasistinen regime on perikadon partaalla.


      • Anonyymi

        Ja on sitä vahvasti edelleen. Nyt ZelensKYY ajaa Hitlerin virkaa Natsi-Ukroille.


    • Tämä on kenties palstoilla heiluvan eläkeläisen, nimellä Laajakatseinen Henkilö, käsialaa. Aivan selvästi. Natseja siellä ja natseja täällä. Ilmeisesti tämä eläkeläinen kuitenkin pystyy huolehtimaan itsestään joten häntä ei ole otettu laitoshoitoon.

      Ja tuottaahan hän meille HUUMORIA

      MUAHAHA MUAHHAAA

      • Anonyymi00018

        NATO = OTAN

        MUTTA.

        Nato tiltun MENSA on MANSE


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6138
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5607
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      52
      2649
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      104
      2056
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1768
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      124
      1717
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1613
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1267
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1187
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      998
    Aihe