Suomi osallistuu 500 miljoonan ukraina avustukseen

Hienoa yhteistyötä olisi kyllä saanut muutama nolla olla lisää mutta kai tämä alkujaan kelpaa, mahtavaa yhteistyötä 139 biljoonaa viellä puuttuu niin ensi vuosi on katettu, otetaan pari biljoonaa velkaa niin päästään auttamaan
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nato tiltun mielestä upeaa, mutta eihän hän veroja maksakkaan.

Äänestä

Tästä kaikesta rahanmenosta voimme syyttää vain Venäjää ei ketään muuta.

Äänestä
  • Putin käski nuo rahat lähettämään????

    1Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Putin käski nuo rahat lähettämään????

    🤡🤡🤡

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hienoa yhteistyötä olisi kyllä saanut muutama nolla olla lisää mutta kai tämä alkujaan kelpaa, mahtavaa yhteistyötä 139 biljoonaa viellä puuttuu niin ensi vuosi on katettu, otetaan pari biljoonaa velkaa niin päästään auttamaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu