Oliko Katja uskossa Jeesuksen kun kuoli?

Anonyymi-ap

8

149

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sitä ainakin hänen sopii toivoa. Kukaan ei pelastu murhatuksi tulemalla vaan pitää olla ennen murhatuksituloa pelastavassa uudestisyntyneessä uskossa Jeesukseen.

      • Anonyymi

        Mulle ihan tuntematon ruumistuttavuus. Tulipahan nyt kuitenkin tälleen tutuksi. Joo, niin se vaan menee että joku hänet murhasi ja murhaaja jäänee kiinni, toivottavasti, sen puolesta on hyvä rukoilla. Ärsyttää nää murhaajat, kun arteispaskalainsäätjät päästää murhaajat todella mielenvikaisilla ja väärillä LYHYILLA TUOMIOILLA RIKOKSEN VAKAVUUTEEN, MURHAAN nähden.!!!!

        Ja murhaajat tulee laittaa itse maksamaan joka penni lusimisajastaan! TYÖTÄ tekemällä laitoksessa ja jos työ ei kelpaa niin sitten puurolla ruokinta on ruokavaliossa se ainia ravinnonlähde. MURHAAJILLA JA TAPPAJILLE, JOS TAHALLAAN TAPPANEET INAKIN 55Vuoden tuomiot, kiitos, ilman lomia.


    • Anonyymi

      Olisi saanut Katjakin elää jos ei murhaajansa olisi aiemmista rikoksistaan olisi ollut kunnolla tuomittu pitkään tuomion aikaan. Joku rikoksenuusija paskahan tuon murhan on tehnyt.

      • Anonyymi

        Ei välttämättä. Näitä sairaita keski iän ylittäneitä isukkeja on joilla on rahaa tehdä ja toimia miten huvittaa. Netti porno kiihottaa. Melkein lähtisin ajamaan ne treffeille. Sitä kautta nää pöpit napsitaan. Mut jos itse nimismiehet mukana seksiorjien teossa niin sitten ei onnistu tietenkään. Mitenköhän ruumiinavaus meni ja mitä löyty sisältä. Kovin taas on peitelty ja äkkiä unohdettu tarina.


    • Anonyymi

      Aloittajalle / helluntailaisille ei kuulu toisen henkilön henkilökohtaiset asiat.
      Te ette kykene kunnioittamaan edes henkirikoksen uhria ja hänen omaisiaan.

      • Anonyymi

        Ytät kuitenkin kunnioittavan aloittajaa ja tunnet jopa hänen kirkkokuntansa !


    • Anonyymi

      Hyvä Jumala. Säästä minut kristityn lähimmäisenrakkaudelta.

      • Anonyymi

        Helluntailaiset eivät ole kristittyjä vaan lume-uususkonto.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      111
      7569
    2. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      245
      7483
    3. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      145
      5163
    4. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      140
      4849
    5. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      50
      4603
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      90
      4292
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      117
      4106
    8. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      164
      1851
    9. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      9
      1619
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      274
      1500
    Aihe