Jenkit tuntee Sannan, kulttilaiset on tässä oikeassa, örvellyksestä! Ei saavutuksista pääministerinä (niitä ei ole).
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/b30e81a4-722a-4c08-b2e2-43db942fff7b
Koko maailmaa nauraa edelleen Sannalle!
9
58
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Minäkin nauran!
T:Homopoika- AnonyymiUUSI
höoö höp ,maailma nauraa tumpelo kaksikko urpolle ja purralle
- AnonyymiUUSI
Eli hävetä saadaan edelleen, kun lähdetään ulkomaille. Seinävieriä pitkin kuljetaan, ettei kukaan äkkää, että siinä menee suomalainen.
- AnonyymiUUSI
Sannan takia ei kannata ulkomailla myöntää olevansa suomalainen. Vähän sama juttu kun jos menet stand up shown ja koomikko kysyy mistä olet. Älä ikinä myönnä totuutta, jos satut olemaan Keravalta, vitseistä ei tule ikinä loppua.
- AnonyymiUUSI
Sannan mukaan ongelma oli muutama tunti tanssia. Mutta entä ne joka viikonloppuiset baarikierrokset?
- AnonyymiUUSI
Sannalle maistuu.
- AnonyymiUUSI
Pitäähän sitä matokuuri ottaa silloin tällöin. Josko oli vaikka ihan lääkärin määräys, nuo Sannan kuurit?
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Pitäähän sitä matokuuri ottaa silloin tällöin. Josko oli vaikka ihan lääkärin määräys, nuo Sannan kuurit?
Reseptillä kävi hakemassa pirtua apteekista?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746304MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415368Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.604245NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734112Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653870Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691167- 53972
- 281908
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29807Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62801