2.5l kone, 1998vm, rumatikki, mittarissa 260 000.
Onko hyvä?
Olen ihastunut Elnakkiin
22
412
Vastaukset
- Anonyymi
On hyvä jos on rumatikillä.
Minulla on 1.9 l koneella ilman turboa .
Tarkasta pakoputken kumilenkit ennen ostoa
Palstan tarkkailija Savosta- Anonyymi
Ei ole ransiitti noin mopolla koneella. On varmaan viiatti...?
- Anonyymi
Onko Palsta,vahti reissussa , onko viiattisi vikaantunut jo monta kertaa? Kuinka monta päivää olet maannut viiatin alla?
Jäämme odottamaan vastausta. - Anonyymi
Ai millä hän on reissussa, Elnakissa on rumatikki.
- Anonyymi
On rumatikilla reissussa... elnakki kulkee mukana...
- Anonyymi
Ei kai herraa v.ituta kun on vetässyt itselle Fiatinreuhun ja Elnakin ???
Ja on velkaa vielä enemmän mitä laki sallii.- Anonyymi
Ei muuta saanut, kaikki risat sätökset kulkeutuu hänelle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei muuta saanut, kaikki risat sätökset kulkeutuu hänelle.
👗👗 helmat heilumaan Baila Baila viiatti viiatti mulla ompi elnakki elnakki, sinä ompi rumatikki tikki..👗👗
- Anonyymi
Mulla on NEXXO!!
- Anonyymi
Mulla on NEXXO rumatikillä
- Anonyymi
Rumatikki miehen hereillä pitää.
- Anonyymi
Ja liikkeessä
- Anonyymi
Onko elnakin 1.9 litrainen kone ärhäkkä?
- Anonyymi
Käytin ransun päivityksessä, ja myöntää täytyy erilailla käyttäytyy liikkeelle lähtiessä .
Etuvedossa vuosimallia 2007-2010 2.2 koneella olevissa on ja ilmeisesti myös uudemmissa , tuo homma kutakuinkin kinkkinen.- Anonyymi
No ei oo, vaihtaa vaan pakoputken kumilenkit niin se on siinä.
- Anonyymi
Aamusta olet ollut liikkeellä. Onko rumatikki syynä??
- Anonyymi
Haju pakotti liikkeelle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Haju pakotti liikkeelle.
Onko haju levinnyt naapuriasuntoihinkin?
- Anonyymi
Ei kun tuli kiljupaskat verkkareihini.
Savossa tuulee.- Anonyymi
Joko Kallavesi on jäässä.
- Anonyymi
On , ei sulanut viimekesänä.
Liukasta Puijolla.
Hurmuri Kuopiosta
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082834Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672511Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait271952Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768