Olen 26-vuotias mies, joka etsii itseäni vanhempaa naista tutustumiseen ja ajanviettoon. Ikä ei ole minulle este, vaan koen että vanhemmissa naisissa on sellaista varmuutta ja elämänkokemusta, jota arvostan.
Olen rauhallinen, avoin ja keskusteleva tyyppi. Olisi kiva löytää joku, jonka kanssa voisi tutustua ajan kanssa ja katsoa, mihin kemiat vievät. Olen myös utelias tutkimaan uusia asioita ja arvostan avointa kommunikointia ja selkeitä rajoja.
Jos kiinnostuit, laita viestiä ja kerro hieman itsestäsi. Katsotaan, löytyykö meistä yhteistä säveltä.
26v mies etsii vanhemmasta naisesta seuraa.
1
117
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5891420Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän43777Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl470680Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll5539- 34519
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin28494Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37480- 39477
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE151438- 22432