Trump tulee ja jäädyttää tilit ja autot

Eletään aika turvatonta aikaa, venäjällä ei bemut enään liiku, täällä on hyväntekijällä tilit jäässä. Täytyy katkossa kävellä ja pitää fyffet lompsassa.
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

venäjä on takavarikoinut Volkswagenin omaisuutta ja Saksa on kait etänä laittanut Porschet ja muita autoja juntturiin, eli ne hyytyy mikä minnekin, ovet ei avaudu, eikä ne käynnisty. Hyvä niin,

Äänestä

niin jäädyttää kokonaan koko helllsinkin, noh vitsinä, olen vähän huolissani noista nuorison joistain.. omista katupoliisiryhmistä... jotain eli suojelevat ne suomen kansalaiasia active-juttuja kamppailulaji-juttuja...

Äänestä

minä tietysti pääsen läpi noista mustista katuvalvisa kun nätän jaaha KKK , Ron Edwarsin kortti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eletään aika turvatonta aikaa, venäjällä ei bemut enään liiku, täällä on hyväntekijällä tilit jäässä. Täytyy katkossa kävellä ja pitää fyffet lompsassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu