Aamutoimitus vaikeuksissa

Istun tätä kir nnänännääh joittaessani juuri pöntöllä suorittamassa aaAAAhmutoimitusta.

Hiki vir nnnänännäääh taa ja naama punoittaa, mutta ei niih mit ääääh ään. Huoh. Ei pihaustakaan.

Mikä avuksi?
181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ummetus ohi!

Unohdin lukea aamupäivän trumpin ja venäjän lausunnot. Mutta heti ensimmäinen trumpin lausunto sai ulosteen liikkumaan. Venäjäuutisten jälkeen suoli olikin jo tyhjä ja valmis vastaanottamaan uuden lastin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Istun tätä kir nnänännääh joittaessani juuri pöntöllä suorittamassa aaAAAhmutoimitusta.

Hiki vir nnnänännäääh taa ja naama punoittaa, mutta ei niih mit ääääh ään. Huoh. Ei pihaustakaan.

Mikä avuksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu