Nainen/mies pöyristyivät kun hälytyskellot soivat kaupassa.
Aivan normaalista tilanteesta veti herneen nenukkaan.
https://www.aamulehti.fi/kolumnit/art-2000011631503.html
Miten voi sitten tarkistaa jos ei tarkista piippauksen lähdettä?
Antanut mennä vaan...?
Tarjousten ja bonusten perässä alkavat kellot soimaan
10
209
Vastaukset
- Anonyymi
Kolmannen maailman ongelmia. Hurstilla ei tarvitse moisia miettiä.
Kioskipölvästi, laihia. - Anonyymi
Huppupäisiä tatuoituja vasemmiston huumehörhöjä paikat pullollaan niin tarkistaa pitää.
Jättäkää ne ryysyt pois, tatuoinnit, huumeet ja menkää
t ö i h i n!- Anonyymi
Eli Aamulehden toimituspäällikkö on huumehörhö?
- Anonyymi
Oliko se yks roinan vetäjä jonka persees luki exit only myös vassari, se isokokonen näytöspainija, silläkin oli niit tatuointeja ja välil huppu päässä.
- Anonyymi
Naiset pysykööt keittiössä ja makuukamarissa!
jos ei kiinosta niin ulkona.
- Anonyymi
Haen keskitöhkyrätä Salesta seilissä nin kaikki vilkut ja rallattimet näyttää vaan vihriää.
.Salen Sulo. - Anonyymi
Moni pitääkin seuraavaa elämää bonuksenaan. Jos kysytään minkämoisessa totuudessa olet elänyt.
- Anonyymi
Vasurit on aina yrittäneet sosialisoida toisten omaisuutta. Se on tuomittavaa !
- Anonyymi
Kun sosialisoidaan niin homma toimii. Ei kaikkea tarvi omistaa.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1024867Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2133886Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701353En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531145