Minä poika veteln Thaikuissa testoa, Anavaria, Decaa ja vähän muutakin. On aurinkoa, hyvää ruokaa, lihasmassa lähtenyt mukavasti kasvamaan, ei sivuoireita.
On tämä vaan mahtava maa kun voi apteekista mennä ostamaan ja lyödään menu esille, että mitä laitetaan. Ja roina on puhdasta, testattu on, toisin ku mitä Suomessa saa mitä sattuu olemaan ja sekin 10-kertaiseen hintaan.
No nii joo on kauhea kohtalo minulla kun roinaan, sehän on selvä, sovitaan näin niin huutelijoillakin on hyvä olla.
Hyvää joulua, minä lähen rannalle nyt.
Mitäpä Suomeen?
11
465
Vastaukset
- Anonyymi00001
Hyvä hyvä. Koeta jaksaa myös treenata.
- Anonyymi00002
Naisen menneisyys ei sitten ole puhdas...
- Anonyymi00003
Suomessa saa maksaa 30 euroa siitä että joku nainen hipelöi päätä puoli tuntia. Saakohan siellä "koko hoidon" halvemmalla?
Eikö siellä ole myös komijoita leidipoikia?- Anonyymi00005
On namusia ladyboyta, En ole kokeillut, mutta ehkä sekin päivä vielä joskus koettaa.
Joo treenaan täällä kyllä kovaa kuten suomessakin =) - Anonyymi00008
Anonyymi00005 kirjoitti:
On namusia ladyboyta, En ole kokeillut, mutta ehkä sekin päivä vielä joskus koettaa.
Joo treenaan täällä kyllä kovaa kuten suomessakin =)Kannattaa kuunnella vinkit kappaleesta "Turakainen Thaimaassa".
- Anonyymi00006
Tämän päivän aloitin Testo E 250mg olkapäähän ja Anavarit poskeen ja salille =)
- Anonyymi00007
Laitoin vielä vähän supertestoa E + DECAa, kova jalkapäivä oli.
- Anonyymi00009
Nyt onm voinu lähtä vähän mopo käsistä kun lyöny viikossa yli gramman roinaa lihaksiin, 1,3g meni viime viikolla. On niin halpaa, että mieluustihan sitä vetelee, mutta joo ei siinä järkeä ole noin paljoa ottaa näillä massoilla. 750mg/viikko on sellanen aikalailla ihanne.
Millasia annoksia muut ottaa, yhteenlaskettuna kaikki roina?- Anonyymi00011
Minäkin olin siellä.
- Anonyymi00012
No niin, kyllä se vaan totta on, että se ottaa testo E:ltä noin nelisen viikkoa ennen kuin lihaskasvua/voimaa alkaa tulla lisää. Loput 8 viikkoa kuurista onkin sit mukavaa kasvua =)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?591184Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11860Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75795- 53634
Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.83613Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45552Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt33537Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv36524Hurmasit sitten minut
kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.43503Tietysti olen varovainen,
ei kaikki ole pelkkää epävarmuutta. En halua sotkea mitään, enkä aiheuttaa kenellekään hankaluuksia. Ja luulen että ehkä40501