Minä poika veteln Thaikuissa testoa, Anavaria, Decaa ja vähän muutakin. On aurinkoa, hyvää ruokaa, lihasmassa lähtenyt mukavasti kasvamaan, ei sivuoireita.
On tämä vaan mahtava maa kun voi apteekista mennä ostamaan ja lyödään menu esille, että mitä laitetaan. Ja roina on puhdasta, testattu on, toisin ku mitä Suomessa saa mitä sattuu olemaan ja sekin 10-kertaiseen hintaan.
No nii joo on kauhea kohtalo minulla kun roinaan, sehän on selvä, sovitaan näin niin huutelijoillakin on hyvä olla.
Hyvää joulua, minä lähen rannalle nyt.
Mitäpä Suomeen?
11
446
Vastaukset
- Anonyymi00001
Hyvä hyvä. Koeta jaksaa myös treenata.
- Anonyymi00002
Naisen menneisyys ei sitten ole puhdas...
- Anonyymi00003
Suomessa saa maksaa 30 euroa siitä että joku nainen hipelöi päätä puoli tuntia. Saakohan siellä "koko hoidon" halvemmalla?
Eikö siellä ole myös komijoita leidipoikia?- Anonyymi00005
On namusia ladyboyta, En ole kokeillut, mutta ehkä sekin päivä vielä joskus koettaa.
Joo treenaan täällä kyllä kovaa kuten suomessakin =) - Anonyymi00008
Anonyymi00005 kirjoitti:
On namusia ladyboyta, En ole kokeillut, mutta ehkä sekin päivä vielä joskus koettaa.
Joo treenaan täällä kyllä kovaa kuten suomessakin =)Kannattaa kuunnella vinkit kappaleesta "Turakainen Thaimaassa".
- Anonyymi00006
Tämän päivän aloitin Testo E 250mg olkapäähän ja Anavarit poskeen ja salille =)
- Anonyymi00007
Laitoin vielä vähän supertestoa E + DECAa, kova jalkapäivä oli.
- Anonyymi00009
Nyt onm voinu lähtä vähän mopo käsistä kun lyöny viikossa yli gramman roinaa lihaksiin, 1,3g meni viime viikolla. On niin halpaa, että mieluustihan sitä vetelee, mutta joo ei siinä järkeä ole noin paljoa ottaa näillä massoilla. 750mg/viikko on sellanen aikalailla ihanne.
Millasia annoksia muut ottaa, yhteenlaskettuna kaikki roina?- Anonyymi00011
Minäkin olin siellä.
- Anonyymi00012
No niin, kyllä se vaan totta on, että se ottaa testo E:ltä noin nelisen viikkoa ennen kuin lihaskasvua/voimaa alkaa tulla lisää. Loput 8 viikkoa kuurista onkin sit mukavaa kasvua =)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2122852Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672521Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831025Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1271020- 671010
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait273965Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka322929Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20909Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768