Polttomoottibemari roihusi näyttävästi

Seksimies oli todistamassa iloista tapahtumaa. Näin ne pakoputkirottelot hävittävät vähitellen itse itsensä.

https://www.is.fi/viihde/art-2000011690212.html
684
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mut siinä oli sähköinen tupakan sytytin .

Äänestä
  • Suitsetamine võib tappa!

    Äänestä

Sen kun ostatte vaan niitä paristoautojanne. Turha sitten itkeä arvonmenetystä.

Äänestä
  • Juuri niin ja kohta akku pamahtaa. Johtotähti tielle jätti.''

    Äänestä

Autossa ei oo vi9kaa vaan käyttäjässä.

Äänestä

Seksimies on kova jäbä εつ▄█▀█●

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Seksimies oli todistamassa iloista tapahtumaa. Näin ne pakoputkirottelot hävittävät vähitellen itse itsensä.

https://www.is.fi/viihde/art-2000011690212.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu