pakkohan sitä on kysyä
kun sakaa ja kamuxia KKV uhkaa
Rintajouppi myy vain ehjiä autoja?
7
193
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kolme tuttua on vaihtanut autoa syksyn aikana.
Lintta jouppi oli ainoa joka ei suostunut korjaamaan autosta löytynyttä vikaa.
Kamux hoiti auton kuntoon ilman mitään ongelmia. - Anonyymi00002
Viat eivät kaikissa ole samanlaisia, eikä liene kysymys edes samasta automallista.
Sen takia väittämiä ei voi verrata keskenään.
Kehoitan kirjoittajaa tutustumaan tilastotieteen alkeisiin.- Anonyymi00003
mulle riittää KKV kertomat asiat
karua todellisuutta - Anonyymi00005
Anonyymi00003 kirjoitti:
mulle riittää KKV kertomat asiat
karua todellisuuttavt555
- Anonyymi00006
poistetaan VWskodaudiseat ostolistalta niin viat katoaa 90%-Tuhansien e viat
googlaa kyseisten merkkien mm öljynsyönti ja DSG viat
vielä haluttaa ostaa?
- Anonyymi00004
Rinta jouppi kyllä ..mutta J. Rinta jouppi..!!?
- Anonyymi00008
Tule tutustumaan kuumiin tyyppeihin heti! https://Michelle.hoty.lat/Michelle#/?/?/vcz2ff22e
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat956674Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4096410SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1614711Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien913624Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal963571Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en663442Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103282Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03000Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil31825Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema161409