Hän kutsui Euroopan johtajia pikkupossuiksi..... 😊🤣
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Noh, ihmekös tuo on, vastaveto Putinin nimittelylle lännessä, esim Merz vertasi Hitleriin, niin Putin voi verrata Merziä possuun.
Olin yöllä ulkoiluttamassa kissaani jonka nimi on Hitler.
Se on ilkeä ja ovela ja mulkoilee vi++umaisesti välillä...
Pitäisikö vaatia anteeksipyyntöä?
Putleri on iso sika.
Pitäähän sitä joku olla joka pitää pienet porsaat kurissa ja nuhteessa.
A. Stubbi on useasti käyttänyt ruskeaa kieltään wc-tissuen korvikkeena Valkosessa talossa ja golfkentillä Trumpin mailapoikana.
Ilkeät kielet sanovat että Cai-Göran olisi tarjonnut ihan pyllyään Trumpille pantavaksi.
Tiedä sitten....
Sehän oli mukava nimi, kaikki jotka ovat nähneet pikkupossuja tietävät että ne ovat somia ja hauskoja vekkuleita.
Ja aina kun emakko röhkäisee, ne kipittävät minkä pikku sorkistaan pääsevät sen mahan alle hamuamaan nänniä suuhun.
Oikein höpönassuja, nöf nöf.
Eli oikein nätisti sanottu.
Venäläiset voisivat lopultakin alkaa tositoimiin, jotta pääsevät Putinista eroon.
Toimet Zelenskin syrjäyttämiseksi ovat olleet jo käynnissä tovin.
Veikkaan että valta vaihtuu Ukrainassa viimeistään ensi vuoden toukokuussa.
Niitä kutsutaan vaaleiksi joilla ihmisiä valitaan mutta ettehän te russat sellaisesta mitään ymmärrä.
Venäjän mediassa on runsaasti selittelyjä tuosta johtajansa tyrmistyttävästä ja loukkaavasta nimittelystä. Putiniltahan pääsee suusta joku harkitsematon sammakko. Tämän tasoista loukkausta lännen johtajista ei kansa kuitenkaan ymmärrä. Ovat hyvin pettyneitä kun Tramp ei pystynyt lopettamaan hullun diktaattorinsa aloittamaa sotaa.
Yrittäkää nyt edes vähän Venäläiset. Kai siellä nyt joku sen verran osaa ampua että saa yhden sikakoira Putinin hengiltä.