Gordon Ramsay tuli suomeen

Miten se nyt tänne rasistien sekkaan tuli, eikö silmienvääntelystä ole kerrottu hänelle?

Nyt äkkiä toimittajat paikalle kysymään mitä mieltä kuvista hän on, ja mieluiten suora lähetys niin saadaan leikkaamaton versio.
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onks hän joku japanilainen ?

Äänestä
  • Ei, mutta suomea vihataan nyt, se on pakko vihata!

    Äänestä

Jospa tuli syljeskelemään suomalaisiin ruokiin.

Äänestä

Ei vakuuttanut edellisellä käynnillään, kun yritti loimuttaa siikaa. Taitaa olla pelle koko ukko eikä todellinen kokki.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten se nyt tänne rasistien sekkaan tuli, eikö silmienvääntelystä ole kerrottu hänelle?

Nyt äkkiä toimittajat paikalle kysymään mitä mieltä kuvista hän on, ja mieluiten suora lähetys niin saadaan leikkaamaton versio.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu