Metukka on ilmeisesti juonut jo itsensä hoitoon, kun Putinin erotiikkakumppani Lavrov on laitettu räkyttämään Euroopalle. Vanhuksella ei toki ole muuta mahdollisuuttakaan, joko räkyttää, tai mennä ikkunan eteen.
Lavrov tuuraa
12
168
Vastaukset
- Anonyymi00002
Eiköhän Medvedev ole jo tiputuksessa, siis ei ikkunasta, vaan sairavuoteella.
- Anonyymi00010
Menee kumminki muutenkin maksa kirosimaan punapäisyytän
- ikkunasta vain ulos näin jouduttaen tosiasiaa
- Anonyymi00003
Lavrov pääsi katkaisusta pois, avasi heti salaisen arkkunsa ja alkoi räksyttää. Mistä ryssä löytääkin näitä juoppoja, no rysland on niitä täynnä.
- Anonyymi00004
Venäjän johto pelkää kuollakseen että Suomi hyökkää natojoukkojen tuella ja valtaa itselleen puskurivyöhykkeen satojen kilometrien matkalle itärajan taakse.
- Anonyymi00005
Sergei hourii jo!
Moskova on paaljon lähempänä rintamaa kuin Novgorod!
Ei mitään järkeä tehdä droneiskua Putlerin tönöön siellä.- Anonyymi00006
Moskovalla suurempi propaganda arvo.
- Anonyymi00007
Putin ammuttaa omaa torppaansa saadakseen lisää syytä suurpommituksiin. Lastentappaja on tosi sairas!
- Anonyymi00008
Ei ensimmäistäkään todistetta tapahtuneesta!
Emävale. - Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Ei ensimmäistäkään todistetta tapahtuneesta!
Emävale.Yritti vain pilata tapaamisen.
Toki mahdollista että joku omistaan yritti salamurhata Putlerin.
- Anonyymi00011
Rauhanneuvottelujen aikana drooni-isku Putinin residenssiin!
Varmasti EUn masinoima isku, koska EU ei halua rauhaa, vaan sotaa Venäjän kanssa!
Rauha olisi tullut vuosia sitten, mutta Boris lensi Lontoosta ja pakotti Zelenskyin jatkamaan sotaa lupas alla tukea ja rahaa!
Nyt Eurooppa on konkurssissa, aseet annettu Ukrainaan ja Venäjä ei millänsäkään! - Anonyymi00013
Ketä edes kiinnostaa mitä ne sanoo, en viitsi edes lukea niitä juttuja nykyään kun ne jutut ovat tähän asti olleet kuin huonosta vitsikirjasta.
Pidetään itärajan kiinni vielä sata vuotta ja harkitaan sitten asiaa uudestaan.- Anonyymi00014
Putinin kuoltua voi aikaisintaan harkita sitä.
Ei ennen.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62459Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?
Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant722291- 2021304
- 1121122
- 711098
"Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...
...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig228962Martina ja Matias
Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi211919Toivottavasti myös pysyy häkissä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �10837- 47789
Ylipainoiset naiset ovat kokeneet kiusallisen ilmiön deittaillessa
Moni pluskoon nainen kertoo kohtaavansa deittailussa yllättävän ja kiusallisen ilmiön: alussa on luvassa romanssi, mutta54786