Adam Jiricek voi olla Tshekin Olympia pakki

Anonyymi-ap

Adam Jiricek nykyajan Zidlicky toki vielä parempi kiekon kanssa

2

101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Voipi olla kun Tshekin nykypakit etenkin 3-4 kentän pakit aika kehnoja ja saattaisi lisätä Tshekin puolustukseen lisää taitoa ja Tichalek Pyrochta esim huonompia jo nykyään kun tolla tasolla pelaava Jiricek.

      Voisi toimia vaikka YV:ssä jossa Hronek hänen kanssaan viivamiehenä Pastrnak Necas Hertl hyökkäyksessä ja 2 YV muita Tshekkejä mitä saakaan sinne.

    • Anonyymi00002

      Itseluottamus jos pysyy korkeana ja taito tota tasoa en pitäisi ihmeenä jos Milanon koneeseen Tshekin pakistossa nousisisi Jiricek.
      Kumminkin OHL:llää tällä hetkellä pelaa ja S.t Louisin varaus ja NHL tason pakki tällä menolla ainakin tulee olemaan Jiricek!

      Eihän Tshekeillä ole tällä hetkellä kun oikeastaan kolme NHL pakkia vaikkakin kaikki tärkeitä pakkeja omalle NHL seuralleen sen jälkeen pari Tshekki pakkia menee Jiricekin edelle ja Jiricek onkin varmaan 6-7 parhaan pakin joukossa jos tuollainen itseluottamus on ja jos Pastan ja kumppaneiden peli hyötyy nimenomaan Jiricekin kiekollisesta ja taidokkaasti pakki pelaamisesta niin Jiricek pelaa Olympialaisia 2026!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      144
      3903
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      62
      3541
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      2874
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      115
      2454
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      172
      2113
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      31
      1536
    7. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      48
      1439
    8. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      54
      1262
    9. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      16
      1043
    10. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      110
      1033
    Aihe