Ootteko ajaneet dieselin perässä viime aikoina? Aivan karmee haju. Mistä johtuu? Ei tollasten perässä voi ajaa, pakko ohittaa.
Vastaukset 5
- Anonyymi00002
Viime aikoina?
Nokipoltto päällä. Ihmisten ilmoilla - siis alueilla missä näkee muita ihmisiä ja autoja useammin kuin kerran 2 tunnissa - on tuosta katkusta saanut viimeiset 10 vuotta nauttia kaikkina pakkaspäinä ihan tauotta, koska lähistöllä olevista kymmenistä/sadoista autoista ainakin yhdessä on nokipoltto päällä. Ja näitähän sitten poltellaan tyhmäkäynnillä kauppojen pihoilla yms kun ei sitä nokilekaa kannata kesken kaiken sammuttaa. Ennemmin kannattaisi lähteä vetäisemään 50 km lenkki moottoritielle.
Toisaalta enää ei jokaisen nokilekan pakoputkesta tule "mustaa köyttä" joka kerta kun "väännöllä autot kiihtyy" pelle kuvittelee voivansa kiihdyttää rampilla valtaväylän nopeuteen tarvitsematta vaihdekeppiin koskea. Perä edellä nämä tulivat vastaan ja sitten piti polkea jarrua, koska en halua keuhkosyöpää... - Anonyymi00003
Joo regenerointi tuppaa kyllä antamaan karmean hajun. Mutta jostain syystä nuo Viron kilpiset haisevat todella pahalle. Olisiko Viron naftan vai viritysten syytä.
- Anonyymi00004
Ne on kyllä haisseet kautta aikain.
- Anonyymi00005
Öljyä poltetaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 641022
- 60999
- 93817
- 55790
- 41659
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois222630- 50588
- 66565
- 40560
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79553