Trump on pyytänyt Gröölantia monta kertaa ystävällisesti ja kohteliaasti, mutta Tanska on kääntänyt pyynnöt pois ja torjunut ne paatunein sydämin ja Saatanan voimin. Jumala ja Jeesuskin katsovat että Gröölanti kuuluu oikeudenmukaisesti Amerikalle, se esimerkiksi sijaitsee maantieteellisesti lähempänä Amerikkaa kuin Eurooppaa ja samalla mannerjalustslla Amerikan kanssa eikä samalla kuin Eurooppa. Tasnkan synti on suuri ja se tekee väärin kieltäytyessään ja pian tulee Jumalan päivä.
Profetian mukaan Tanska telee syntiä kun se ei anna Gröölantia Trrumpille
Anonyymi-ap
6
143
Vastaukset
Johan taas on "profetiat".
- Anonyymi00001
Kerrassaan epäkristillinen ja saatanallinen profetia, hyi!
- Anonyymi00002
Eikös Suomi vois ostaa Grönlannin, siellä kun on kuulemma luonnonvaroja, jota Trumppikin hamuaa. Voisiko Stubbi lähteä ostoksille?
Jossain oli vitsi, missä Netanjahu kuiskasi Trumpille, että väitä jo Raamatussa Grönlannin olevan luvattu teille 6000 vuotta sitten.
- Anonyymi00004
Salainen deitti tänä yönä? 😈 Klikkaa tästä https://Amy.hoty.lat/Amy#/?/?/53s22rwvk
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73883
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104748- 43631
- 36623
- 47613
- 30601
- 40595
- 50560
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34557- 37496