Podetko kakkahäpeää?

En voi uskoa ettei arvostettu lääkäri ole muka koskaan kuullut kakkahäpeästä?
Minä ainakin häpeän aivan suunnattomasti, sillä minulla kakkantaminen todellakaan ole mikään hiljainen tapahtuma!
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/2d7aef72-ab46-4c00-a736-e619985a132f
2132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se oli jalkakäytävä liukas eilen kun kävin keskustassa.simpsiöllä oli hiitäjiä paljon vaikka pakkasta näin paljon.onko alko auki huomenna ?

Äänestä

En pode, en ole koskaan potenut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En voi uskoa ettei arvostettu lääkäri ole muka koskaan kuullut kakkahäpeästä?
Minä ainakin häpeän aivan suunnattomasti, sillä minulla kakkantaminen todellakaan ole mikään hiljainen tapahtuma!
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/2d7aef72-ab46-4c00-a736-e619985a132f

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu