No nyt tuli tieto

että Halonen on kuollut. En tiedä mitä sanoisin.

https://yle.fi/a/74-20177914
8180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei tuohon ole kahteen tuntiin kukaan muukaan sanonut mitään. Unohdetaan juttu.

Äänestä
  • Eipä unohdeta, nyt viimeistään julkistetaan se Tiitisen lista!

    Äänestä

  • Lastenpsykiatri Terttu Arajärvi.

    Äänestä

Trololoo....
Ollut koko päivän radio auki, kyllä ne olisi siellä sanoneet.
Tällaisia aloituksia on joku ( ilmeisesti sama tyyppi ) tehnyt monesti ennenkin, että joku julkkis olisi muka kuollut. Helv... huonoa "huumoria".

Äänestä

Ehtikö katua pahoja tekojaan ?

Äänestä

Hiihtolegenda Niilo Halonen!

Äänestä

R.I.P.
Painavat mullat.
Olisi kuollut jo paljon aikaisemmin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

että Halonen on kuollut. En tiedä mitä sanoisin.

https://yle.fi/a/74-20177914

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu