Yhdysvalloilta vetoaa kansalaisiinsa:

" Poistukaa välittömästi
Yhdysvaltojen mukaan maan kansalaisia uhkaavat monet vaarat."

Helsinki-Vantaa kentällä jo tungosta?
3111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin. Venezuelasta. Miksi tulisivat Suomeen, kun eivät ole suomalaisia?

Äänestä

Ei ole maata missä USA'n kansalaisella olisi enää turvallista.

Äänestä

Trump on kohta sodassa kaikkia vastaan, kohta USA:n passilla ei pääse minnekään muualle kuin ehkä Venäjälle...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

" Poistukaa välittömästi
Yhdysvaltojen mukaan maan kansalaisia uhkaavat monet vaarat."

Helsinki-Vantaa kentällä jo tungosta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu