Elisan henkilökunta tekee jatkosopimuksia ilman lupaa. Jos käyt elisalla vaadi jotta mitään ei saa tehdä ilmanlupaa. Minä kävin elisalla. Piti vaan lopettaa maksukanava. Ja ilman lupaani tekivät uuden jakosopimuksen liittymääni. Kun tei siitä reklamaation niin sanottiin jotta olen sen hyväksynyt. Koska täällä lukee niin. Sehän petos. Kuitenkin siitä ei voi edes kunnolla keskustella. On vaan jotta sinulle on kerrottu. Jota ei todella tapahtunut. Vedotaan vaan jotta täällä lukee niin. Kusetusta elisalta. Ei ihme josjohtaa valitusten kohdalla. VAROKAA ELISAA.
Elisa kusettaa.
6
205
Vastaukset
- Anonyymi00001
- myös - SDP - on - KANSAN -KUSETTAJA - !
- ja - SDP on myös Omien Avustajien -Kiusaaja -Hyväksikäyttäjä ja Alistaja- Anonyymi00002
Sdp on nykyisin sortaja puolue, ne sortaa jo om työläisiä , ei hyvä
- Anonyymi00003
Se eiole elisan syytä. Tähän on nähty elisa kusettaa ja sdp. Siellä tytti Tuppurainen kusetti 9miljardia.
- Anonyymi00007
Vittu,mene ja puukota kyseinen virkailija hengiltä,
näin pitäisi alkaa toimimaan täälaisten kyrpä virkailijoiden suhteen nykyään,minulla on tullut
mitta vitun täyteen tätä paska kusetus Suomea.- Anonyymi00008
Noh,en nyt siltikään kehoittaisi väkivaltaan ketään,
se on tietenkin väärin,mutta silti tuntuutuu siltä että nykyään joka paikassa kusetetaan. - Anonyymi00009
Niiin, TÄMÄ KOK ORPON JA PERSU PURRAN HALLITUKSEN TAKIA suomalaiset on työttömiä ja hyväveli järjestöt ja kamut vain on rikastunut !
Orpopurra in TEHNYT julkisista terveyspalveluista yhtiön joka vie loputkin vähäiset rahat, tavisten, vanhusten ,pienituloisten elämän ulosottolaitoksen syliin loppuelämäkseen.
Koska siellä Uo ssa eivät perehdy velallisten velkoihin, siellä lyhennellään vain korkoja ja isoja käräjäoikeuskuluja. Pääoma EI LYHENE! Oisko krveellä tekemistä?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1911980
- 1231081
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21785- 58776
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä33690ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42618Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9512