Auta kuppiurheilijoita!

YLE:n Urheilustudiossa kerätään rahaa alkoholisoituneiden urheilijoiden hyväksi. Näytti ansioitunut hyppääjä Ahonenkin pyörivän studiossa.
268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jari saariollekki soutelijalle sdp..ahistaako wiskiä heti

Äänestä

Entisissä urheilijoissa on tavattoman paljon alkoholiongelmaisia, sekä näkyvästi, että julkisuudelta salassa. Kun paras nuoruus on mennyt urheilun kanssa hissutteluun, niin uran jälkeen homma kaatuu tissutteluun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

YLE:n Urheilustudiossa kerätään rahaa alkoholisoituneiden urheilijoiden hyväksi. Näytti ansioitunut hyppääjä Ahonenkin pyörivän studiossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu