Ei ne demarit vaan opi.
Baltzar , Al Tae , ahdistelijat ….
Voi voi
Kyllä me persut tää arvattiin
Baltzar , Al Tae , ahdistelijat ….
Voi voi
Kyllä me persut tää arvattiin
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Meillä persuissa toimitaan aina reilusti.
Kuten esimerkiksi ano ja vornanen hakkarainen ryydmanni ja moni muu. Reiluja idiootteja.
Minä häpeän jokaista demaria heidän politiikkansa takia.
Siinä on paljon häpeämistä.
Baltzaar , kulttuurineuvos, Halosen ja Lipposen armosta, tosin nyt jo entinen kulttuurineuvos, se on sitä demukka-kulttuuria, vai mitä.
Tehdään reilummin ja ahdistellaan.
Terv Antti SDP
Pervoklubin jäseniä.
Eikä häpee. Parempi tollanenkin kansanedustaja joka vaikka raiskailee kunhan hoitaa hommansa kuin sellainen joka ei raiskaa eikä tee mitään muutakaan.
Asia pohjalta noita pitää valita eikä sen mukaan tykkääkö. Jossain vitun fakebuukissa voi sitten kavereikseen valita joiitain josta tykkää.
Samaa sakkia mamujen kanssa. Taitavat olla sielunkumppaneita.
Ei yllätä.
Demarit vihaavat rasistisesti suomalaisia.
Lipponen vei Suomen hyvin haitalliseen Euroon. Munaus.
Grande moka.
Suurin mahdollinen.
Oliko Lipponen joku diktaattori vai miten se tapahtui?
Tarvittiin siihen muitakin kuin Lipponen.
Missä muuten luurailee al taee...?
Demut kutsuu sen 2027 vaaleihin, ei ne vaan opi.
Missä muuten luurailee riikka kun mitään ei kuulu?
Demarit ja mamut samaa sakkia.
Demareissa on paljon mamuja.
Kaikki persut eivät ole rasiteja mutta kaikki rasistit ovat persuja. Demareissa on mamujakin paljon, mutta persuissa ei niinkään. Mamukin tietää, mikä puolue on ihmisen puolella rasisteja vastaan.
Pahimmat tosiaan demareissa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/daa60686-e12b-4d0a-aae3-d200fd22abfe
Oho!
https://ibb.co/12sFFmw
SDP on Baltzarismin vallassa.
Demari kun pääsee kotipiiristään ihan kansanedustajaksi, niin se menee päästään ihan sekaisin. Vanha totuus pätee. Älä anna köyhälle liikaa rahaa äläkä tyhmälle valtaa
Halveksuttavaa toimintaa demareilta ja vastuunpakoilu vaan jatkuu. Keksitään kaikenlaisia tekosyitä ,syyllistetään täysin ulkopuolisia ja toivotaan vakavan asian pikkuhiljaa unohtuvan ja kaikki on taas hyvin. Se on sitä demarikulttuuria.
Häpeisitte demarit,vaikka tuskin osaatte.
Aikamoinen mainehaitta. Onkohan jo ulkomailla uutisoitu kovasti.
Ei ulkomailla. Siellä ihmetellään vieläkin, kuinka Suomeen muodostettiin viime vaalien jälkeen ensimmäinen fasistinen hallitus 90 vuoteen.
Vienti kärsii.