PERKELEEN!!PERKELEEN!!PERKELE!!Suomalainen kiroilee niin että Suomen korpi ja metsä raikaa nyt Suomimiestä jurppii vallan perkeleesti syynä Orpon ja Purran leikkauspäätökset ja säästötoimet.ei voi SAATANA!!enempää vituttaa nyt on Koskenkorva enemmän kuin paikallaan ja 24-tölkin lava kaljaa stereoihin Sepulturaa täysille jos nämä ei auta niin sitten ei VITTU mikään!!
PERKELEEN!!PERKELEEN!!PERKELE!!
Anonyymi-ap
3
688
Vastaukset
- Anonyymi00011
Mua huumaa humala ja känni tukeva ei enää säästöt vituta pannaan Orpo ja Purra lakaisemaan katuja pelkällä katuharjalla Mannerheimintieltä kehä 3:lle ilman taukoja.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101074
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat263593Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93521
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43466
- 47427