Yleiskatsaus Trumpin kaudesta 2025.

Vieraina Juha Ahvio ja Markku Ruotsila. Ajankohtaista asiaa taas. Katumurhillekin tuli selitys.
https://www.youtube.com/watch?v=Bz0lAhBAgys
3115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On se ainakin niin että ei se agentti ollut sitä ampumaansa henkilöä mistään kaukaa ammuttavaksi hakenut, kyllä se jollakin tavalla tungeksi itsensä paikalle.

Äänestä
  • Ruotsila on Trump fani, kehuu Trumpin "saavutuksia".
    Ei kannata Ruotsilaa kutsua mihinkään kommentoimaan Trumpin metkuja, hän ei löydä mitään negatiivista , pelkkiä kehuja vaan, aika outo tyyppi, siis Ruotsilakin.

    Äänestä

Katumurhaajat on kuulemma "hyllytetty"! Ei puhettakaan, että joutuisivat tuomiolle murhista! Näin jenkkilässä nykyisin!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vieraina Juha Ahvio ja Markku Ruotsila. Ajankohtaista asiaa taas. Katumurhillekin tuli selitys.
https://www.youtube.com/watch?v=Bz0lAhBAgys

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu