STT pitää kieltää heti lailla

levittää porvari valeuutisia koko ajan
3121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Media on oikeassa demarit pulassa, ne tunnustetaan mitkä tiedetään, ne jotka ei ole paljastunut lehdistölle ne kiistetään.
Uutiset lienevät oikeassa ja demarit Putin ja Trump kaltaisia.

Äänestä

- STT- kertoo -TOSI-Asiaa ja se ei käy SDP:lle - ! - eihän - ?

Äänestä
  • - STT-uutiset -

    - SDP:n Tuppuraisen -Avustaja on - Palkoaho ja hänen Äiti on Tytti Tuppurainen - !

    - - - Sinnä ne on - Äiti-Tytti ja Avustaja-Lapsensa - !

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

levittää porvari valeuutisia koko ajan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu