Tympeetä henkilökuntaa

Kyllä on keskustassa eräässä kilpailevassa ruokakaupassa tympeetä henkeen. kuntaa. Muutama on ihania. Ei huvita enää paljon käydä. Ja aamusta turha mennä ei tarjoustuotteita. Käy sääliksi vanhoja ihmisiä jotka käy aamusta kimppa taksilla. Eivät voi ostaa tarjous tuotteita. 🤔🤔🧐🧐
16717
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Sorry kirjoitusvirhe. 😆😆

Äänestä

K eli hyvät ajat Poukalla, sen jälkeen loppui asiakkuus siellä liki kokonaa
Hyvä henkilökunta katosi omistajavaihdoksen myötä
Pari taisi jäädä

Äänestä
  • Kyllä nyt on ollut kiva käydä kookaupassa. Henkilökunta ihan asiallista mutta tärkeintä on se että hedelmistä puolet eivät ole jo hyllyssä mätiä kuten ennen.

    Äänestä

Tulee uusi K- kauppa siellä kaikki muuttuu, ei tarvitse mennä KEPU Sokkarille lainkaan.

Äänestä
  • Onneksi on sokkari, ei uudet tilat saa k asiakkaaksi

    Äänestä

  • Miten uusi kauppa muuttaa henk.kunnan käytöstä.???? 🤔🤔🤔😲😲😲

    Äänestä

Kilpaileva ruokakauppa? Omistat siis sen toisen kaupan ja mustamaalaat täällä sitä kilpailijaasi.

Äänestä
  • Ikävä tuottaa pettymys. EN omista. Eikös se toinen kauppa ole kilpailija. Onneksi on vaihtoehtoja. Tervehtiminen asiakkaita ei maksa mitään.

    Äänestä

Kyllä k.kauppa on petrannut paljon ,kun uusi yrittäjä tuli pitämään..ei myyjälläkään voi olla aina huippu päivä tai sitten olet itse ollut se päivän pilaaja🤗mulla on vaan hyvät kokemukset tästä

Äänestä

Minä ainakin meen ostoksille enkä myyjien kanssa seurustelemaan
Ja kun ite hymyilee saa hymyn takasin😊😄

Äänestä

Keskinen on hyvä kauppa!

Äänestä
  • Tokmanni parasta

    Äänestä

  • Ja pirun kallis nykyään.

    Äänestä

Koossa ihan asiallinen henkilökunta, ei moitittavaa. S-kaupan henkilökunnan on toivotettava hyvää päivänjatkoa, koulutuksen mukaan.

Äänestä
  • Kyllä ja ABC,n tyrkytysmyynti on ärsyttävää.

    Äänestä

S kauppa on kepun ja sossun kauppa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kyllä on keskustassa eräässä kilpailevassa ruokakaupassa tympeetä henkeen. kuntaa. Muutama on ihania. Ei huvita enää paljon käydä. Ja aamusta turha mennä ei tarjoustuotteita. Käy sääliksi vanhoja ihmisiä jotka käy aamusta kimppa taksilla. Eivät voi ostaa tarjous tuotteita. 🤔🤔🧐🧐

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu