Kaarinan kakkalaputtaja, IS tänään

Anonyymi-ap

Pieris darling, onko sulosuolesi tuotos ehtynyt, kun joudut Varissuon esikaupungeissa jo jakamaan koiranpaskoista varoituksia?

Vanhaan hyvään aikaan olisit täräyttänyt kunnon sonnan kahden puudeliansa ulkoiluttavan vaseliini-neiti-Börjen päälle. Ne olisi pelastettu sieltä palokunnan toimesta, piskit korealaiseen ravintolaan alkusalaatiksi.

Mitään lappuja jakelemaan. Sysipaska turbovauhdilla peliin, Virheät syövät poikasiaan, Tavja saa herttaslaagin, Palefasupala tukehtuu itseensä, ydinasevallatkin kalpenevat.

T: Pettynyt Salis

9

237

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      kiitos hauskasta postauksesta. Nämä piristävät päivääni aina nämä teijän jutut!

      • Anonyymi00002

        Kiitos kommentistasi. Tulisi näitä enemmänkin, mutta poliittisesti vasemmalle suuntautuneet 9€ / päivä työkokeilukeharimodet poistelevat kaikki, mitä eivät vajavaisilla lahjoillaan ymmärrä. Ja niitä on paljon.

        Jatketaan.

        T: Salis


    • Rakas Salis, kyseessä oli kannanotto. Lapuissa luki "häpeä". Tämän sanan tarkoituksena oli moittia kakkakasojen pienuutta. Eihän tuollaisella parilla pökäleellä pärjätä missään mittelöissä. Kyllä itseään kunnioittavan koiron/naisen/miehen/humanoidin pitäisi vääntää ämpärillinen yhdellä kertaa. Nämä Kaarinan pökälöitsijät olivat täydellisiä amatöörejä, olkoot sitten ihmisiä tai eläimiä. Odotan jatkossa parempaa suoritusta tai ei ole mitään asiaa Varissuolle. Sentään joku taso pitää olla. Hävetkööt moiset mikrokakkaajat. Nih.

      T: Viiden kilon jööti-Pieris

      • Anonyymi00003

        Rakas Pieris

        Olet retardi ripuliluiru ja kasvispaska. 5 kiloa on vasta alkusalaatti.
        Älä nolaa minua noilla infantiilella aloittelijasuorituksillasi.
        Pystyt kyllä parempaankin.

        T: Jytkypaska120kg Salis


    • No sinä oletkin tuollainen jytkyttäjä, en minä tuollaisiin norsun köntsiin pysty. Sinä olet se kakkamestari, mutta toisaalta sinä et kyllä pärjää minulle peräilman määrässä. Kun minä alan tositoimiin, sinä lennät peräseinään ja siitä läpi. Kannattaa soittaa 112 jo valmiiksi kun kuulet minun raottavan takaloosteria.

      Näin se yhteistyö toimii. Yhdessä olemme ne, jotka aiheuttavat maailmanlopun.

      T: Metaani-pro-Pieris

      • Anonyymi00004

        Pieris hyvä

        Älä pelottele minua biologisen sodan uhalla. Heräsin äsken hikisenä ja vapisevana kuset hyvoneissa painajaiseen, jossa jyräät minut neljän (4 ATM) ilmakehän paineella iskevällä pierutornadollasi täältä ikuisuuteen.
        Nyt en pysty enää nukkumaan.

        T: Syyttävästi katsova Salis


    • Anonyymi00006

      Juu joka paikka kunnalla näitä koiran paskan keräilijöitä ,liekköhän joskus museo tavaraa ja arvokkaitakin en itse ole lähtenyt siihen hulluuteen .mutta harrastushan se on joku monellakin👍

    • Anonyymi00007

      Pieris, taas joku itsensä uneen runkkaava yökastelijamode poisti viestini.
      Ei haittaa, siitä on kuvakaappaus, ja tiedot modesta, joten asia lähtee poliisitutkintaan muiden aiheettomasti poistettujen viestien ohella. Mopolähetin hommia on tarjolla hyllytetyille modeille, voimia omaisille.

      T: Salis

    • NYT SE TULEE, VAROKAAAAAAA!!!!!! PIERU TULEE IHAN KOHTA, SUOJAUTUKAA KAIKKI KEN VOI!! TÄMÄN JÄLKEEN EI OLE ELÄMÄÄ MAAPALLOLLA!!

      Viimeinen varoitus, toistan, viimeinen varoitus!! Salis, pidä hatustasi kiinni ja rukoile, SE ON JO MATKALLA ESPOOSEEN!!!

      T: Vahingossa karkasi-Pieris

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      33
      1401
    2. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1115
    3. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      104
      984
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      43
      973
    5. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      68
      805
    6. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      56
      769
    7. Tietäisitpä vain mitä se

      yksikin on susta puhunut :) j
      Ikävä
      42
      766
    8. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      117
      755
    9. Olet sinä ihana

      Muttei sua taida kiinnostaa muu kuin sun työ:(
      Ikävä
      29
      665
    10. Rakkaalle J miehelle.

      Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.
      Ikävä
      55
      605
    Aihe