Keskisarjasta sattumaministeri?

Persujen pitää saada sopiva Juuson tilalle.

Keskisarja on puheenjohtajistoa, joten tehtävä kuuluisi periaatteessa hänelle.
688
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olisi ainakin edustava.

Äänestä
  • ei voida päästää, ei vihaa tarpeeksi suomenkansaa,

    paitsi pakkoruotsilla ja RKPn kannattajana tuhoaa, mutta SOtessa vaaditaan kovaporvari= hullu, joka takoo miljardeja kokoomus-sote puljuille ja tuhoaa kansaamme kuten Juusto teki

    Äänestä

Isänmaa kutsuu Teemua.

Äänestä

Teemu on kone!

Äänestä

Kannatan. Ministerillä pitää olla sana hallussa.

Äänestä

Juvonenhan on koulutukseltaan perushoitaja. Olisi ainakin omaa alaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Persujen pitää saada sopiva Juuson tilalle.

Keskisarja on puheenjohtajistoa, joten tehtävä kuuluisi periaatteessa hänelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu