Siinä menee moden raja.

Jos puolustaa Iranin kansaa Usa-Israelin hyökkäystä vastaan. Mode haluaa taas muutaman miljoonaa kuollutta miestä, naista ja etenkin lasta. Sitten mode on taas tyytyväinen, hyvä ihminen on tehnyt tehtävänsä.
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siinä menee myös turaanien raja. Turaani haluaa tuhota kaikki musumaat, mutta samalla ottaa Suomeen kaikki pahimmat hullumusut paijattavaksi. Niin se Soros ja Bibi käski.

Äänestä

Katos kun kulissi pitää säilyttää, Israel on pyhä.
Todellisuudessa 80-luvun Etelä-Afrikka stereoideilla ja piristeillä potensiin 2

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos puolustaa Iranin kansaa Usa-Israelin hyökkäystä vastaan. Mode haluaa taas muutaman miljoonaa kuollutta miestä, naista ja etenkin lasta. Sitten mode on taas tyytyväinen, hyvä ihminen on tehnyt tehtävänsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu