Keskustalainen ehdokas on lastenraiskaaja

27180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Ilmankos kepulaiset mölyävät huomion muualle saamiseksi omista rikollisistaan.

Äänestä
  • Perussuomalaisilla lapsipornosta tuomittua rikollista on 300% enemmän kuin keskustalla.

    Äänestä

Mitä muuta ne on kun rikollisia toiset ei vaan ole noin törkeistä rikoksista jääneet kiinni osaavat valita uhrinsa niin läheltä että on jonkinlainen riippuvuus rikoksentekijästä

Äänestä
  • Perussuomalaisia lapsipornosta tuomittua pedofiilejä on Perussuomalaisten edustajina 300% enemmän kuin keskustalla tai kenelläkään toisella puolueella.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Perussuomalaisia lapsipornosta tuomittua pedofiilejä on Perussuomalaisten edustajina 300% enemmän kuin keskustalla tai kenelläkään toisella puolueella.

    Nokitan tuhannella prosentilla, sillä oululainen demari jäi kiinni insestistä.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Nokitan tuhannella prosentilla, sillä oululainen demari jäi kiinni insestistä.

    Perfect yrittää nyt pestä anonyyminä Perussuomalaisia pedofiilejä.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Perfect yrittää nyt pestä anonyyminä Perussuomalaisia pedofiilejä.

    Insesti on kaikkein kauheimpia rikoksia, johon vain vasemmistolaiset pystyvät eläinrääkkäyksen lisäksi.

    Äänestä

Miksi tuotakaan ei ole vielä piesty hengiltä. Oikeusjärjestelmä on todella sairas.

Äänestä
  • 300% enemmän pedofiliasta tuomittuja rikollisia on Perussuomalaisissa kuin yhdessäkään toisessa puolueessa.

    Äänestä

  • Kaikki demarit ansaitsevat pieksämisen, jospa sitten tulisivat järkiinsä.

    Äänestä

Paha paha.

Äänestä
  • Perussuomalaiset eduskuntapuolueiden pedofiliamyönteisin puolue 300% enemmistöllä muihin puolueisiin verrattuna.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Perussuomalaiset eduskuntapuolueiden pedofiliamyönteisin puolue 300% enemmistöllä muihin puolueisiin verrattuna.

    Demarit harrastavat insestiä kaikkein hartaimmin.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Demarit harrastavat insestiä kaikkein hartaimmin.

    Perussuomalaisissa on selvästi eniten lapsipornosta nauttivia Perussuomalaisia poliitikkoja. 300% enemmän kuin yhdenkään muun puolueen edustajissa.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Perussuomalaisissa on selvästi eniten lapsipornosta nauttivia Perussuomalaisia poliitikkoja. 300% enemmän kuin yhdenkään muun puolueen edustajissa.

    Kerro nimiä, muuten porvarivalhetta.

    Äänestä

Mr. Perfect yrittää nyt anonyyminä pestä puhtaaksi Perussuomalaisten tekimiä lapsiporno tuomioita dyyttämällä muita.

Äänestä

Keskustalaisille lapsen raiskaaminen ei ole mikään synti. Harjoittavathan "kristityt" lestadiolaisetkin (joita monet kepunilviäiset ovat) sitä runsain määrin.

Äänestä
  • Perussuomalaisissa on 300% enemmän kuin Keskustassa.

    Äänestä

Perussuomalaiset olisi puhdistettava ensiksi omat pedofiilit kuin alkaa syyttää toisia. Varsinkin kun Perussuomalaisten edustajina on 300% enemmän pedofiliasta tuomittuja rikollisia kuin yhdenkään muun puolueen edustajissa.

Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Demari sai 8 vuotta kakkua insestistä, jonka kerroin on vähintään 1000 %.

    https://www.is.fi/kotimaa/art-2000001940262.html

    Pedofiliasta tuomittu Perussuomalainen kertoi seurustelevansa uhrin kanssa

    Yle ei ole tavoittanut Perussuomalaisten Xxxx Xxxxxxx. Xxxxxx on aiemmin kommentoinut Helsingin Sanomille, että kyse oli seurustelusuhteesta, ja että hän on ”niin sanotun uhrin kanssa erittäin lämpöisissä väleissä”

    Xxxx Xxxxxx on Perussuomalaisen kansanedustajan poika.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Demari sai 8 vuotta kakkua insestistä, jonka kerroin on vähintään 1000 %.

    https://www.is.fi/kotimaa/art-2000001940262.html

    51-vuotiasta demari-isää kuultiin Oulun käräjäoikeudessa iltapäivällä. Miehellä oli tarjota pitkä ja suomalaisissa oloissa poikkeuksellinen selitys teolleen. Hänen mukaansa tyttären makaaminen oli poppamiehen neuvoma keino rikastumiseen.

    Isä tuli Suomeen jo 1980-luvulla. Uhrikseen joutuneen tyttären Marlenen hän toi kotimaastaan Norsunluurannikolta Suomeen vuonna 1995 mennessään täällä naimisiin suomalaisen naisen kanssa.

    Äänestä

Perussuomalaiset lapsiporno myönteisiä eduskunta puolue!

300% prosentin johto muihin puolueisiin verrattuna.

Onneksi olkoon Mr. Perfect ja Perussuomalaiset!

Äänestä
  • Lapsipornosta nautinto on Perussuomalaisten oikeus!

    Äänestä

Harrastavatko kaikki demareiden jäsenkirjan omistajat insestiä, ja saako siitä joitain lisäpisteitä puolukokouksen äänestyksissä?

Äänestä

Kotletti sopii kepulaisiin nimensä puolesta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kepulaiset ovat hissukseen.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/9928889b-5fe0-4315-ac65-712b2cb03847

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu