Nato-suomi talousromahduksen partaalla.

Emme voi jatkaa tällä velkaantumislinjalla yhtään enempää.

Ylihintaisten aseiden ostelu velaksi ja velkarahan työntäminen Ukrainan kaltaisiin korruptoituneisiin molokin kitoihin on loputtava HETI!

Nykyiset hallituspuolueet on pantava valtakunnanoikeuteen sabotaasista syytettynä.
158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

suomea johdettiin ennen maallisen realismin pohjalta.

Nyt kun USKONNOLLINEN huu-haa on vallalla valtion johdossa, näyttää meille kohta sodan kauheudet meidän omassa maassa, jonka iso-isämme ovat hengellää ja verellään lunastaneet ilman yhtä saatanan huu-haa jumalaa ja sionisteja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Emme voi jatkaa tällä velkaantumislinjalla yhtään enempää.

Ylihintaisten aseiden ostelu velaksi ja velkarahan työntäminen Ukrainan kaltaisiin korruptoituneisiin molokin kitoihin on loputtava HETI!

Nykyiset hallituspuolueet on pantava valtakunnanoikeuteen sabotaasista syytettynä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu