Trumpista tullut entistä höperömpi?

Kunniamerkki jakotilaisuus turhautti Trumppia.
Hän keskittyi puhumaan juhlasalin verhoista ja
kovien itsekehujen ryydittämänä.
496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Trump on kuin Marionettinukke mutta kuka niitä naruja vetelee? Netanjahu, Melanie vai Rubio vai...itse piru?

Äänestä

Trump ei pysy enää "kartalla", puhuu omituisia, ei siis tilanteeseen sopivia asiallisia kommentteja.
Kehuu itseään ja haukkuu törkeästi esim. virkamiehiä jotka eivät ole toimineet hänen epäoikeudenmukaisten ohjeiden mukaisesti, vaan ovat rehellisesti toimineet lakeja noudattaen.

Äänestä

Muisti varmaan haukkua myös Bideniä.

Äänestä

Huru-ukko mikä huru-ukko, muistiko mielensä vaellella puheessaan tällä kertaa melanien kauniissa alusvaatteissa, kuten taannoin?
Ja tämä maailman mahtavimman valtion päämies totesi yllättyneensä kovasti Iranin iskuista naapurimaissa olleisiin usan tukikohtiin. EI OLLUT AJATELLUT TÄLLAISTA ESKALAATIO MAHDOLLISUUTTA!!! Koko huru-ukon hallinto on täysi sirkus!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kunniamerkki jakotilaisuus turhautti Trumppia.
Hän keskittyi puhumaan juhlasalin verhoista ja
kovien itsekehujen ryydittämänä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu