Suomi saa omat ydärit!

Vihdoinkin, on tätä päivää odotettukin.
13141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Putin saa sydärin.

Äänestä
  • Toivottavasti, venäjä kyllä häviää ilman suomen ydäreitäkin.

    Äänestä

Niin, me itsetuhoiset olemme tätä odottaneetkin. Saadaan viimeinkin Suomi tuhottua ja hävitettyä maailman kartalta.

Äänestä
  • Se sattuu niihin eniten jotka omistaa jotain suomesta.

    1Äänestä

  • Tomppeli! Ei niillä omia ammuta vaan poltetaan Pietari ja Kuolan tukikohdat parissa minuutissa laukaisusta ydintuhkaksi jos erehtyvät ryttyilemään.

    Äänestä

jep jep

Äänestä

Sitten nato voidaan heivata ...iin turhana.

Äänestä

Taas yksi joka ei älyä

Äänestä

Sota on hieno asia. Tappaminen on kivaa. Kansanmurha parasta. Mutta kun saa poliitikon tapettua, se on taivasta.

1Äänestä

Suomi ei mitään ydinaseita saa. Kysymys on ihan muusta, mutta eihän pikku persu sellaisista ymmärrä : )

Äänestä

Suomi ei saa yhtään atomipommia. Kaikki on amerikkalaisten hallussa. Suomi toimii vain laukaisualustana ja ennakoivan iskun kohteena.

1Äänestä
  • Juuri näin. Mitään turvaa ei saada, paitsi ollaan suurempi riski Venäjälle, kuten Ukraina oli.

    Äänestä

Upeaa upeaa hallitus ja Stubb. Loistavaa !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vihdoinkin, on tätä päivää odotettukin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu