Kerätään rahaa Iranille

Iran tarvitsee tukeasi, anna rahaa. Iran tarvitsee oman ydinaseen, lähde mukaan tukemaan , ole mukana tekemässä Iranista Finally Great.
685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ukrainan tukikin oli järjen köyhyyttä!

Äänestä
  • Sillähän on tullut todella hyvää tulosta jo yli 1 300 000 venäläistä on poissa pelistä tänä vuonna menee jo 2 miljonaa rikki tuen avulla.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Sillähän on tullut todella hyvää tulosta jo yli 1 300 000 venäläistä on poissa pelistä tänä vuonna menee jo 2 miljonaa rikki tuen avulla.

    Juu enää 73 miljoonaa tapettavaa sotilasta...

    Äänestä

Ei kiitos en lähde suomen vasemmistion iran islamistien tukiin mukaan.

Äänestä

Jos iranilla olisi omat ydinaseet, ei kukaan uskaltaisi hyökkäillä? Nyt sitten on miinoitettu salmi mistä öljyt kulkee ja kaikki laivat tuhotaan.

Äänestä

Älkää ny pihistelkö, jätätte seuraavan lomareissun väliin ja laitatte matkarahat hyvään tarkoitukseen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Iran tarvitsee tukeasi, anna rahaa. Iran tarvitsee oman ydinaseen, lähde mukaan tukemaan , ole mukana tekemässä Iranista Finally Great.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu