Hähähä 500 euron pitkävetovoitto tuli eilen. Tänään onkin syytä rillutella sitten kunnolla. Oli eilen 5 kohteen pitkäveto jalkapallossa ja trio veto. Meni kaikki pelit oikein. Hain laatikon sandelsia s marketista aamulla.
Hainpas olutta.
15
230
Vastaukset
- Anonyymi00001
Ei ollut etkä hakenut. Tylsämielisenä ajankuluksi päätit päteä piironginlaatikovedolla.
- Anonyymi00002
Kyllä hain olutta. Minä laitin pitkävetoa tänäänkin 5 jalis peliä ja trio järjestelmä 2 euroa panos eli 20 euroa lappu. Laitoin jokaiseen peliin vierasvoitto.
- Anonyymi00006
Anonyymi00002 kirjoitti:
Kyllä hain olutta. Minä laitin pitkävetoa tänäänkin 5 jalis peliä ja trio järjestelmä 2 euroa panos eli 20 euroa lappu. Laitoin jokaiseen peliin vierasvoitto.
Et hakenut.
- Anonyymi00007
Anonyymi00006 kirjoitti:
Et hakenut.
kieltämällä muiden kokemuksia et pitkälle pötki., aloittaja on onnekas... itse sijoittaisin osakkeisiin mutta jos onnekas ap on voi sitä pelaillakin. järkeä siinä ei mielestäni ole.
- Anonyymi00003
Miksi voitit? Voitto olisi kuulunut meikälle. Niin paljon turhaa osallistunut kaikkiin mahdollisiin ja eikä mitään. TÄnne ne rahat.
- Anonyymi00004
Heti voitolla täytyy kaljaa ostaa ni lopeta pelaaminen ja kaljottelu ajoissa.
- Anonyymi00005
Olut pahaa. Ennemmin otan siideriä tai lonkeroa.
- Anonyymi00008
Tai kiljua
- Anonyymi00009
Ei tullut voittoa pitkävedosta perhana ja voitoista 500eur palasin ulkolaisilla pelisivustoilla ja kaik män.
Se on helkkari kun kaljottelen ni menee perseelleen.
Ap - Anonyymi00010
Taskurahojahan nuo.
Pistä korvan taakse.
KUuLIGGO!? - Anonyymi00011
Juon galjaa.
- Anonyymi00012
Älä kirjota tänne tollasia.
SAIKKO!? - Anonyymi00013
Ilmoittaa vaan aina mitä voittanu..jos alottaa pelaamisen n, 20vuotiaana ja sitten 50v katsoo paljonko tuolla aikajanalla mennyt peleihin kyllä pakkasen puolella on ehkä niillä plussan puolella jotka voittanu vaiks 10miljoonaa. Pelaamalla moni sössiny asiansa nyt ollaan köyhyyspalstalla niin millä helvetin rahalla köyhä pelaa.
- Anonyymi00014
Pelaa vanhemipensa eläkkeet. Sinulla kuivahtaneella luumulla ei onneksi jälkeläisiä ole joten kuolinpesän tyhjentäjät pelaavat ja dogaavat jemmarahasi kun kohta potkaiset tyhjää.
- Anonyymi00015
Peliriippuvaiset voi satuilla vaikka mitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1383353Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/762147Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1371825- 1281771
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee271704- 1381375
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1111259"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!541166Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1441055Yhä pyörit mielessä,
ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa331017