Ällöttää niittiturpaiset naiset, joilla piikkikoruja suun ympärillä, huulissa, silmäkulmassa, nenässä rengas ja kielessäkin lävistys. Ihossa on monta tatuointia, jollei suurin osa ihosta kasvot mukaanlukien sotkettu musteella. Hiukset ovat leikattu sivuilta kaljuksi ja otsatukka värjätty ties minkä väriseksi.
Kun vertaa ulkomaalaisiin naisiin, niin varsinkin entisissä neuvostomaissa ei ainakaan rumentavia tatuointeja tai lävistyksiä ole. Ovat missin mitoissa ja huolehtivat ulkonäöstään ollen pääasiassa hoikkia, suorastaan kauniita.
Kun vertaa ulkomaalaisiin naisiin, niin varsinkin entisissä neuvostomaissa ei ainakaan rumentavia tatuointeja tai lävistyksiä ole. Ovat missin mitoissa ja huolehtivat ulkonäöstään ollen pääasiassa hoikkia, suorastaan kauniita.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jotkut naiset edustavat myös jotain rengasfirmaa mannekiinina.
Joo. Rapalan viimeinen mallisto niitattuna turpavärkkiin.
Juu, hyi helvetti. Oikein oksettaa kun noita niittiposkia näkee.
hörhöjenkeistä tulee kaikki sonta.
Niitä matkitaan ja palvotaan kuumeisesti.
Tuon kaiken lisäksi naiset ovat läskikasoja.
Suominaisen perrse on maailman tarkin kompassi.
- Se osoittaa jo nuoresta pitäen aina etelään.
Kääpiömatut haluavat läskiperää.
Onhan se aina kulttuurishokki kun tulee alkukeväällä takaisin kauko-idästä. Naiset pukeutuvat kauniisti, tosin ilmasto on lämmin, he hymyilevät vaikka tavalliselle ihmiselle elämä on siellä joskus kovaa? Silti ollaan ystävällisiä ja kohteliaita, ja kauniita. Jo lentokentällä näkee suomalaisia jotka ovat kuin myrkyn nielleitä?
Kaikki ihmiset on yhtä ja samaa. Samalla planeetalla asutaan, samaa ilmaa hengitetään. Ja silti vähä-älyisillä yksilöillä on jokin tarve alentaa kanssaeläjiään. Sodissa ammutaan oman lajin edustajia. Ihmiskunta vielä tuhoaa itsensä tällaisen käytöksen vuoksi.
Nyt olikin kyse siitä miksi jotkut esiintyvät heikkolaatuisina vaikkeivät välttämättä sellaisia ole.
Ja miksi sinä pidät kyseistä ulkonäköä "heikkolaatuisena" ??
Suomessa on ihania miehiä. He ovat tuhdissa kunnoss, kaljamaha roikkuu housujen päällä ja paidannapit kiristää. Liikkuminen sujuu tuoppi kourassa tiskiltä pöytään, tosin jo sekin hengästyttää tosimiestä.
Teevees näin ilmeisesti naaras sonnin, kun oli nenässä aika iso rengas. Siisti rengas kyllä.
Jos näitä ihmeitä hieman alennetaan, niin on sitten niin kivaa kun voi uhriutua.
Se on prinsessojen hyvä pitää nenärengasta. Jos joskus sattuu joku mies erehdyksessä kiinnostumaan, miehen on helppoa ohjata naikkonen oikeaan suuntaan. Siis makuuhuoneeseen.
Aina ennemmin sitä tuollaisiakin naisia katselee kuin kaljamahaisia persuäijiä jotka örveltävät reikäisissä pieruverkkareissaan, eikä urpoilla ole mitään käsitystä siitä mitä tarkoittavat sanat henkilökohtainen hygienia. Vastahan minä kävin saunassa viime kuussa ihmettelevät kun viereen osuvat ihmiset pitelevät nenäänsä...
Halla-aho epämuodostunut pää on kaunista katsoa?
Huvittavaa kun tähänkin aloitukseen tungetaan väkisin politiikka mukaan.
Suomalainen nykyinen ylipainoinen lävistys-/niittinaama nainen on kenties sitä pahinta heteroseksin tappaja-ainesta mitä kuvitella saattaa. Kuka tuollaista ylipainoista piikkilanka-aitaa muka nuss*si?