Liukastetta ja perä röörin huuhtelu vehkeet

jakoon kerran tuo homotus noin verovaroin kerran nyt 24/7 ylekin
mainostaa

Eikö se kelan kuulu jakaa nämä vehkeet että kaikki pääsee perä röörin touhuajiksi?
177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En ihmettele jos aamu tv alkaa vielä joku kauhea päivä opetus hetkiä että naiset tai miehet esittelee perä rööriä , katsokaa miten kaunis puhdas perä rööri ja liukas, sinne sopii sisään kun venyttää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

jakoon kerran tuo homotus noin verovaroin kerran nyt 24/7 ylekin
mainostaa

Eikö se kelan kuulu jakaa nämä vehkeet että kaikki pääsee perä röörin touhuajiksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu