Onko Trumpilla ADHD?

Nykyäänhän siihen riesaan olisi lääkityskin olemassa. Ainakin täällä Euroopan puolella.
10112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

USA:ssa käytetään 44 magnum lääkettä.

Äänestä
  • ei varmaan ole kun koko ADHDHD on keksitty tauti, eli psykiatrien höpötystä, toki lääkettä myyvät vaikka mihin.

    Äänestä

Ei ole. Dementia tai Alzheimer todellisempia vaihtoehtoja.

Äänestä
  • Yllättävän pirteä kuitenkin. Jaksaa tuntitolkulla kirjoitella nettiin höpinöitään.

    Eroaako sitten tämän palstan rekatuista nimmareista mitenkään 😂

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Yllättävän pirteä kuitenkin. Jaksaa tuntitolkulla kirjoitella nettiin höpinöitään.

    Eroaako sitten tämän palstan rekatuista nimmareista mitenkään 😂

    Pirteänä pysyy piristeillä.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Yllättävän pirteä kuitenkin. Jaksaa tuntitolkulla kirjoitella nettiin höpinöitään.

    Eroaako sitten tämän palstan rekatuista nimmareista mitenkään 😂

    Kirjoittelee tännekin Miss.Peflet nimimerkillä. Tekoälyn kääntämää tekstiä.

    Äänestä

  • No eikai noista kumpikaan. Mutta adhd lääkkeet saisi heti jos pyytäisi. Narsismi taas on siitä huono ettei parannuskeinoa ole.

    Äänestä

Toivoisin Melanialta hieman enemmän halauksia ja rakkautta ukolleen ettei tämän tarvitsisi purkaa paineitaan ja turhautuneisuuttaan pommituksiin ja jonninjoutaviin mölinöihin.

Äänestä

Trump vaan on lukenut ja opiskelee mun lähettämää linkkiä 2021. Samoin Putte...

Äänestä

Ei magalaiset usko lääkkeisiin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nykyäänhän siihen riesaan olisi lääkityskin olemassa. Ainakin täällä Euroopan puolella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu