Juuri nyt, persujen ollessa HALLITUKSESSA, Suomeen on tullut noin 200'000 mamua.
??????? MIKSI?
Eikö persujen pitänyt juuri hillitä maahanmuuttoa, eikä KIIHDYTTÄÄ sitä?
Ottakaa esimerkkiä vaikka Tanskan Demareista, hiton maahanmuuttointoilijat!!
??????? MIKSI?
Eikö persujen pitänyt juuri hillitä maahanmuuttoa, eikä KIIHDYTTÄÄ sitä?
Ottakaa esimerkkiä vaikka Tanskan Demareista, hiton maahanmuuttointoilijat!!
Vastaukset 34
Vanhimmat
Näin vanhaa demariakin hirvittää persuhallituksen
MAAHANMUUTTOMYÖNTEISYYS!!!
Siis jotain rajaa!
Nyt mamutetaan Perussuomalaiset uudelleen suureksi 💪
Mamu vs suomalainen 6-0. kokm
https://stat.fi/fi/julkaisu/cmetoz3xilibu07uefnhma1vn - minä en jaa valheita.
persut... valehtelee.... aina....
Vaalilupauksemme oli vain Persuhuumoria 🤣
Mene nyt taas imeen sitä Tapolan lenkkiä.
Riikka Purra kertoi Jussi Halla-aholle olevansa blondisöpöliini ja spermaturpa Slurps 💦.
Ja pian tuon jälkeen Riikka Purra nousi ennennäkemättömän nopeasti suoraan Perussuomalaisten Puheenjohtajaksi tietenkin Jussi Halla-ahon avustuksella.
Siinä ei kauaa Riikan nokka tuhissu Slurps 💦
Nykypäivän globaalissa ja monikulttuurisessa maailmassa on aina maahanmuuttoa, siirtolaisuutta ja pakolaisuutta. Sopii vaan alkaa viimeinkin totuttautumaan siihen, että suomeen tulee väistämättä satojatuhansia eri värisiä, eri kulttuurillisia ja erilaisia arvoja tunnustavia heppuja maailmalta. Suurin osa jää tänne pysyvästi. He perustavat perheen, työllistyvät, ottavat ehkä pankkilainan ja ostavat palan suomea itselleen omakotitalon merkeissä. He elävät onnellisina ja täyttä elämää yhteisessä maassamme.
Eihä mikään persujen lupaus pitänyt.
Esilm. Naishallituksen aiheuttamien velkojen poisto
Marin oli paska johtaja, lisään edellliseeni
Valtiovarainministeri Riikka Purra on tehnyt ennätyksen Suomen valtion velanotossa.
Valtiovarainministeri Riikka Purra ajoi itselleen ja suurituloisille tuhansien eurojen verohelpotukset heti valtaan päästyään. Velkarahalla tietenkin.
Eihän mitään käyttämääsi termiäsi ole avattu
Mitä tarkoittaa otsikon h-m-m-m?
Työperäinen maahanmuutto on eri asia kuin sosiaalisperäinen maahanmuutto ja hallituksessa on kolme muutakin puoluetta kuin PS.
Niin on ollut myös muissa hallituksissa.
Me Perussuomalaiset emme suostu menemään sellaiseen hallitukseen....
Riikka Purra ja Perussuomalaiset
Oliko se vain Persuhuumoria? 🤣
Ai, ne ei enää olekaan rasisteja?
Nyt mamutetaan Perussuomalaiset uudelleen suureksi 💪
Trollataan Perussuomalaiset uudelleen suureksi 💪
Maahanmuutto hirvittää demariäänestäjiä, mutta demarijohtajia se ei tunnu hirvittävän.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011679637.html
Viidakkoveitsillä aseistautunut joukko teki hurjan hyökkäyksen Haminassa
Kolme tunkeutujista pääsi sisälle lukittuun sijoitusyksikköön yksikön henkilökuntaa pahoinpitelemällä ja uhkaamalla heitä noin 60–80 senttiä pitkillä niin sanotuilla machete-veitsillä.
Takas viidakkoon.
Näitä on 10 tuhansia puolan/unkarin rajalla pyrkimässä Suomeen,
Väärin. Vassut ovat huutaneet monikulttuurisuutta vuosikymmeniä. He haukkuu jokaisen joka ei kannata rajatonta maahanmuuttoa, rasisteiksi. Miksi näin
Persut katsoo keitä tänne otetaan. Vassut eivät katso. He jopa hakee isis-tyyppejä maahan.
Mamutetaan Perussuomalaiset uudelleen suureksi 💪
Persut puhuu ja tekee erilailla.
Sitä saa mitä tilaa 🤣
Persut mamuttaa ja tietenkin syyttää siitä muita.
Mamutetaan Perussuomalaiset uudelleen suureksi 💪
Mamutus tuo Perussuomalaisille tarvittavia lisä-ääniä.
Miksi aloittaja todennäköisesti haukkuu kaikki rasisteiksi jotka eivät kannata rajatonta maahanmuuttoa?
Hän luultavasti on vassu joka tekeytyy maahanmuuttokriitikoksi. Tarkoitus on vaan runnoa tämän hetken ainoaa isänmaallista ja ainoaa haittaamaahanmuuttokriittistä puoluetta maanrakoon.
Olenko oikeassa?
Hyvää maahanmuuttoa Persut ei vastusta sinänsä
Sinun täytyy sanoa meidän demareille jotka ovat demareita, että ottakoon opiksi Tanskan aatetovereista. Heidän (Suomen demareiden) päänsä jos käännät toimimaan samoin kuin Tanskan demarit tekee, silloin nostan hattua.
Jatkan. Aloittaja haukut väärää puuta. Persut ovat tehneet hallituksessa sellaista jota seuraava äärimmäisen vasemmistolainen hallitus ei koskaan tule tekemään. He ovat kiristäneet maahanmuuton ehtoja ja muutenkin maahanmuuttoon liittyviä asioita huomattavasti.
Seuraava äärimmäisen vasemmistolainen hallitus tulee kumoamaan kaikki tiukennukset joita nykyinen hallitus on tehnyt maahanmuuton ehtoihin.
PS toi kaikki rikolliset maahan oikeuttaakseen oman olemmassa olonsa. PS on p****sakkia.