ENNEN OLI VAMMALASSA FINOIL. MUISTATKO KUN SIELLÄ TANKATTIIN AUTOJA?? SAIKO SIELTÄ KAHVIA ELI OLIKO FINOILIN PAARI KYLÄN PAPOILLE. OLI SAIRAALAA VASTAPÄÄTÄ SAMOISSA TILOISSA KUIN NYT PUUILO. TANKKASITKO SINÄ SIELLÄ KOSKAAN?? MUISTATKO??
Vastaukset 7
- Anonyymi00001
Ota nyt se caps lock pois ja puhu pienillä kirjaimilla, paitsi aloitus kirjain.
- Anonyymi00002
EN OTA KOSKA PERÄTILASYNNYTYS, PURTE JA SMEGMA
- Anonyymi00003
KIITOS!!
- Anonyymi00004
Anonyymi00002 kirjoitti:
EN OTA KOSKA PERÄTILASYNNYTYS, PURTE JA SMEGMA
KIITOS!!
- Anonyymi00005
Hmm... mikäs oli se liike joka myi jonkun aikaa polkuhintaista polttoainetta? Nyt en muista nimee, mutta jonkun aikaa se pulju pysy pystyssä.
T: Eikka- Anonyymi00006
KIITOS!!
- Anonyymi00007
MUISTATKO SINÄ POLKUHINTAISEN HUOLTOASEMAN VAMMALASSA JA KÄVITKÖ SIELLÄ KOSKAAN?? KERRO KOKEMUKSESTASI NIIN AUTAT KYSYJÄÄ JA SEURAAJIA!! HYVÄ PALSTAVIESTI VASTAA KYSYMYKSIIN MITÄ MITEN MILLAINEN.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 921536
- 831052
- 67957
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su373945Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t177904- 94821
- 64623
Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on60612- 37578
Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta163566