Onko hoidossa vai piiloissa syvällä bunkkerissa. ILtalehti
Putin ollut kadoksissa jo 10 päivää
64
400
Vastaukset
- Anonyymi00001
Pysyttelee hiljaisuudessa kiusatakseen salaliittoteoriota kehitteleviä juorulehtien toimittelijoita.
Siinä saattaa olla ryhmä, jota hän ei vielä ole kiusannut. Kun se on hoidettu, kaikki porukat on kiusattu. 👍
- Anonyymi00053
Tämä on varmaan tosi, että pysyttelee piilossa juorulehtiä. Putin on viisas mies!!!
- Anonyymi00003
Putin ei uskalla edes olla lentoemäntien kanssa samassa pöydässä istumassa.
- Anonyymi00004
Putin katosi
Venäjän presidentin väitetään kadonneen julkisuudesta jo ainakin kymmeneksi päiväksi.
- aloittaja voisi lukea uutiset paremmin.- Anonyymi00005
Normaali kasvojen täytteiden vuosihuolto ottaa sen 10 päivää, ja sen jälkeen 10 päivää sairaalassa toipumassa operaatioista.
Vanhat hyaluraanit imuroidaan alipaiuneella pois. Sitten lämmitellään ja tasoitellaan hiukan nahkaa. Sen jälkeen uudet, tuoreet hyalyronihapot sisään.
Isäntä on taas toukokuun voitonpäivän paraatissa naamaltansa kuin nuori, pinkeä possu., Anonyymi00005 kirjoitti:
Normaali kasvojen täytteiden vuosihuolto ottaa sen 10 päivää, ja sen jälkeen 10 päivää sairaalassa toipumassa operaatioista.
Vanhat hyaluraanit imuroidaan alipaiuneella pois. Sitten lämmitellään ja tasoitellaan hiukan nahkaa. Sen jälkeen uudet, tuoreet hyalyronihapot sisään.
Isäntä on taas toukokuun voitonpäivän paraatissa naamaltansa kuin nuori, pinkeä possu.,Noissa on vielä sekin kiva juttu, että kaiken kirurgian lailla ne ei aina onnistu tarkoitetulla tavalla. Sitten 10 päivän jaksot voi alkaa kertautua.
- Anonyymi00016
Anonyymi00005 kirjoitti:
Normaali kasvojen täytteiden vuosihuolto ottaa sen 10 päivää, ja sen jälkeen 10 päivää sairaalassa toipumassa operaatioista.
Vanhat hyaluraanit imuroidaan alipaiuneella pois. Sitten lämmitellään ja tasoitellaan hiukan nahkaa. Sen jälkeen uudet, tuoreet hyalyronihapot sisään.
Isäntä on taas toukokuun voitonpäivän paraatissa naamaltansa kuin nuori, pinkeä possu.,Eikä pelkkä kasvoremontti riitä. Pannaan koko ukko uusiksi. Toinen vaihtoehto on hologrammi. Venäläinen luottaa kyllä pelkkiin kuviinkin, kunhan ne on oikein siunattu käyttöön.
- Anonyymi00033
Anonyymi00016 kirjoitti:
Eikä pelkkä kasvoremontti riitä. Pannaan koko ukko uusiksi. Toinen vaihtoehto on hologrammi. Venäläinen luottaa kyllä pelkkiin kuviinkin, kunhan ne on oikein siunattu käyttöön.
Isä Kirill kyllä antaa apua.
- Anonyymi00006
ISW: Venäjän keväthyökkäys on käynnissä
Venäjä on viime viikon aikana käynnistänyt keväthyökkäyksensä, arvioi tutkimuslaitos The Institute for the Study of War (ISW) viikonloppuna. Myös Ukrainan asevoimien komentaja Oleksandr Syrskyi kertoi tänään Venäjän hyökkäysten kiihtyneen viime päivien aikana.
Syrskyin mukaan Venäjä on tehnyt satoja hyökkäyksiä pitkin rintamaa.
Venäjän päähyökkäys on kohdistunut Lymanin kaupungin suuntaan. Lyman sijaitsee Donetskin linnoitusvyöhykkeen pohjoislaidalla. Jos Venäjä saisi Lymanin vallattua, olisi sen helpompi edetä Slovjanskin ja Kramatorskin suurkaupunkien suuntaan.
Aluetta puolustava Ukrainan 3. Armeijakunta kertoo, että kun Venäjä aiemmin lähetti hyökkäykseen vain muutaman miehen ryhmiä kerrallaan, nyt suurimpaan hyökkäykseen osallistui kokonaisen pataljoonan verran joukkoja.
Hyökkäyksessä oli mukana yli 500 miestä, kymmeniä panssaroituja ajoneuvoja sekä yli sata maastoajoneuvoa ja moottoripyörää.
3. Armeijakunnan mukaan se torjui hyökkäyksen. Hyökkääjä menetti sen mukaan yli 400 miestä kaatuneina ja haavoittuneina.
ISW:n mukaan Venäjä muokkaa hyökkäystaktiikkaansa. Kun sen joukot yrittivät aiemmin edetä yhdessä kolonnassa, nyt osastot hajaantuvat useiksi hyökkäyskiiloiksi, joita tuetaan liitopommeilla ja erityyppisillä drooneilla.- Anonyymi00007
Putte lopettaa vasta kun se on Dneprin rannalla.
- Anonyymi00009
Anonyymi00007 kirjoitti:
Putte lopettaa vasta kun se on Dneprin rannalla.
Dneprin itäpuoli kuuluu Venäjälle.
- Anonyymi00034
Anonyymi00009 kirjoitti:
Dneprin itäpuoli kuuluu Venäjälle.
Ei kuulu, mutta sielläkin se ryZZä kuitenkin söhröttää.
- Anonyymi00058
Anonyymi00007 kirjoitti:
Putte lopettaa vasta kun se on Dneprin rannalla.
Hyvä näin ja kiovassa juhlimassa natzeista voittoaan 👍
- Anonyymi00008
NaZi Putin pelaa varman päälle, katoaa jopa henkilökunnalta.
- Anonyymi00010
Eipä ole ulkoministeriä Lavroviakaan näkynyt pitkään aikaan mediassa.
- Anonyymi00018
Kimpassa ovat Sveitsissä, tallelokerossa miljardiensa kanssa.
- Anonyymi00011
Putte ottaa adrenokromiperäruiskeita maanalaisessa pitseriassa.
- Anonyymi00012
Aloittajalle: Putin on salaa etsimässä sinua. Varmaan kyllästynyt noihin epäasiallisiin juttuihisi.
- Anonyymi00015
Elä ihmeessä päästän susikoirat pihalle.
- Anonyymi00019
Venäläinen löytää kenet tahansa, mistä tahansa, muttei pysty elättämään Pietarin viemärilapsia.
- Anonyymi00013
Se on sen hihhulin kanssa piilossa Trumpilta...
- Anonyymi00026
Ei rikollinen sekä KGB:n mies ole niin tyhmä. Yksikseen se itsensä jemmaa, jos joku päivä tarvitsee. Se ei luota. Sen takia se elää.
- Anonyymi00014
Kääpä ilmestyy palloposkineen takaisin, jaksakaa vartoa. Bunkkeripappa harjoituttaa kansaa siihen että voipi hävitä pariksi viikoksi jotta sitten kun joutuu lähtemään kansaa karkuun kukaan ei epäile jos siitä ei kuulu hetkeen.
- Anonyymi00024
Venäjän kansan enemmistö kannattaa edelleenkin sotaa, ikävä kyllä.
- Anonyymi00017
Putin on jo monta vuotta sairastanut nopeasti leviävää syöpää. Ilmeisesti hän on jo kuollut.
- Anonyymi00021
Suomessa uutisointi myöhässä.
- Anonyymi00022
Ei mikään someajan kasvatti. Tulee ja menee miten huvittaa, jengi huolestuu menemään.
- Anonyymi00023
Koivisto on liekeissä, itäinen taivaanranta hohkaa.
- Anonyymi00035
Tirsk🤣🇺🇦👍👍
- Anonyymi00038
Sama näky jonPietari Suuren aikana, kun venäläiset polttivat sen.
- Anonyymi00039
Anonyymi00038 kirjoitti:
Sama näky jonPietari Suuren aikana, kun venäläiset polttivat sen.
*jo
- Anonyymi00025
Ehkä Putin on alkanut pelätä, että Trump porukoineen tekee hänelle vielä madurot.
- Anonyymi00027
Ei erikoisoperaatio yhtä miestä kaipaa.
- Anonyymi00028
Nähty Rymättylässä, joten ei hätää
- Anonyymi00030
Yrittää päästä Ruotsiin.
- Anonyymi00029
Putin ei piitannut vähääkään siitä kun joku presidentti Biden tai EU:n johtajat arvostelivat häntä ja asettivat pakotteitaan. Se ei paljoa häntä hetkauttanut. Mutta ilmeisesti arvaamaton höyrypää Trump on saanut jopa teflonpintaisen Putininkin varuilleen.
- Anonyymi00031
Ukraina pamauttanu droonilla silmien välliin.
- Anonyymi00032
Itse olen nähnyt Putinin joka päivä kohta 4 vuotta kaupassa käydessä. Kassan kautta jos aikoo ihminen mennä ja jää siihen jonottamaan, edessä on sopivasti putinin naama iltalehdessä ja otsikot huutavat isoin kirjaimin uutta uhkaa!
Tiedän, eihän tämä ole normaalia, mutta tällaisessa maailmassa elämme.- Anonyymi00051
Valehtelet. Viikonloppuisin iltapäivälehtien kannessa on joku vosu eikä Putin.
- Anonyymi00036
Sääli, että tarvitsee palstatilaa antaa mokomalle aivokuolleelle kääpiölle, mutta näin se maailma ilmeisesti toimii.
- Anonyymi00037
Putin sai viimeisessä hoidossa vahingossa tupla annoksen nuolimyrkkysammakon myrkkyä.
- Anonyymi00040
Toivottavasti joku myrkyttää sen.
- Anonyymi00052
Anonyymi00040 kirjoitti:
Toivottavasti joku myrkyttää sen.
Mitä te täällä Putinia mollaatte. Putin on ihan hyvä mies, vain media antaa pahaa tietoa eteenpäin. Sekä "pikku porvarit".
- Anonyymi00041
putinin konnajoukko teeskentelee, että putinilla on jotain oglemia. Silleen he ennenkin testailleet, että alkaako joku innokkaana tyrkyttäytymään putinin paikalle.
Sitten kun nähdään kuka voisi olla innokas ja halukas, myrkkykääpiö iskee.... Hyvällä tuurilla tekee hidasta kuolemaa jossain kellarissa.
- Anonyymi00042
Jos sattuu näkymään, onko vanha video tai kaksoisolento? Pahimmassa tapauksessa tekoäly henkilö niin kun naissotilas trumpetin kuvissa. Lavrov kuulemma oli etsinyt, ei löytänyt, että silleen.
- Anonyymi00044
putinin Buranapurkki vaan tyhjentynyt
- Anonyymi00043
No nyt nähdään ettei se mailma sen paremmaksi muutu vaikkei putinia olekkaan mukana kuvioissa. Kaikki jatkuu kuten ennenkin.
- Anonyymi00045
Nyt se on nähty. Osallistuu venäjän keväthyökkäykseen ukrainan juoksuhaudoissa tavallisena rivi sotilaana. Viillettää kuin vanha piru ilman paitaa ruostunut verinen kenttälapio ainoana aseenaan. On siinä ÄIJÄ.
- Anonyymi00046
Ei hätää hän on Kauneus toimenpiteessä.
- Anonyymi00047
Eipä ole niillä kaunistunut.
- Anonyymi00048
Olisiko Valamon saaren holvistossa Kirill papan vieressä turvassa.
Ohjuksia on lennellyt Moskovan ja Pietarin yllä, mutta Putinin punaista viivaa ei vieläkään ole ylitetty.
Kulkisiko viiva Laatokan ylellisen huvilan vieressä. Siellähän on ilmapuolustus viimeisen päälle.Tämä on hyvä huomio, että Kalsarinmyrkyttäjän punaisia viivoja ei näköjään ylitetä millään, ei edes hyökkäyksillä Moskovaan.
- Anonyymi00055
Repe_RuutikaIlo kirjoitti:
Tämä on hyvä huomio, että Kalsarinmyrkyttäjän punaisia viivoja ei näköjään ylitetä millään, ei edes hyökkäyksillä Moskovaan.
Punainen viiva saattaakin kulkea Laatokan huvilan vierestä. Jos sen ilmapuolustus pettää, ja ukrainalaiset sen murtavat, on haettava turvapaikkaa lännestä.
Haag on sentään inhimillisempi paikka, kuin joutua hurjistuneiden omien kynsiin.
- Anonyymi00049
Sytostaattihoidot ovat tehonneet, loppui nykiminen ja köhiminen.
- Anonyymi00050
Toivottavasti katosi lopulliseseti.
- Anonyymi00057
Höpön höpö putin oli loma asunnollasn viikon ,kauniiden naiten kanssa🇷🇺❤️👍
- Anonyymi00059
NaZi Putin nukkuu joka yö eri paikassa, pelkää kaikkia.
- Anonyymi00060
Bunkkerihomo Putin palannut hermo lomaltaan, Putin palasi julkisuuteen ja myönsi: Huonosti menee
- Anonyymi00061
Oliko suora lähetys vai nauhoitettu esiintulo.
- Anonyymi00062
Putinin katoaminen julkisuudesta tietää lähestyvää ydinsotaa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011039- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648