Toivon oikein rajua, pitkää ja veristä sotaa johon myös Eurooppa joutuu.
Se on ainoa syöpälääke, joka tehoaa vihervasurisyöpään. Sodasta voi parantua, mutta vihervasurien syöpä tappaa lopulta kaikki.
Ensin se tappaa kaikki ne jotka ruokkivat vihervassuloisia ja sitten vihervassuloiset kuolevat itse nälkään kun ei ole ketään joka ruokkisi.
Kunnon sota puhdistaa ilmaa
24
151
Vastaukset
- Anonyymi00001
Olet ihan tuikitavallinen persu.
- Anonyymi00003
Ja sinä olet selvä vasuri - päätellen osoittamastasi taipumuksesta nähdä persuja joka asiassa ja ilmeisen tunneohjautuvasta alttiudessasi vääriin johtopäätöksiin.
- Anonyymi00005
Anonyymi00003 kirjoitti:
Ja sinä olet selvä vasuri - päätellen osoittamastasi taipumuksesta nähdä persuja joka asiassa ja ilmeisen tunneohjautuvasta alttiudessasi vääriin johtopäätöksiin.
Älä viitsi persuilla.
- Anonyymi00007
Sossuloista huolestuttaa, näemmä.
- Anonyymi00019
Anonyymi00005 kirjoitti:
Älä viitsi persuilla.
Eli tunnistit kirjoituksen kuitenkin asiakrskeiseksi ja reilusti oman hahmotoskapasiteettisi ylittäväksi, eli persuiluksi?
- Anonyymi00002
Jaaha, aika lailla samoja ajatuksia kuin eräällä Saksan nerokkaalla johtajalla aikanaan.
- Anonyymi00006
Nerokkaalla johtajalla oli ihan muut ajatukset.
Nyt sota puhdistaa ilmaa. - Anonyymi00008
Minkälainen ihminen kutsuu niitä ajatuksia nerokkaiksi? 😮
Nythän puhuttiin vain asioiden syistä ja seurauksista, joista todettiin joku väite. - Anonyymi00010
Hitler-kortti vedetty esiin. Joko se tai rasismikortti, siinä vihervassujen itseaiheutetun inflaation kärsineet kortit.
- Anonyymi00011
Iranin mädännäinen pappisdiktatuuri toivotttavasti tuhoutuu....keskiaikaista menoa 2000-luvulla , pimeys vallassa.
- Anonyymi00012
Anonyymi00011 kirjoitti:
Iranin mädännäinen pappisdiktatuuri toivotttavasti tuhoutuu....keskiaikaista menoa 2000-luvulla , pimeys vallassa.
Ei tuhoudu. Se on muita uskontoja sitkeämpi, näkeehän se Suomessakin.
- Anonyymi00013
Anonyymi00011 kirjoitti:
Iranin mädännäinen pappisdiktatuuri toivotttavasti tuhoutuu....keskiaikaista menoa 2000-luvulla , pimeys vallassa.
Juu, ihan kuten Afganistanissakin tuhoutui jenkkien lähdettyä viemään sinne "demokratiaansa". Ja Irakissa. Ja Syyriassa. Eiks je?
- Anonyymi00021
Anonyymi00012 kirjoitti:
Ei tuhoudu. Se on muita uskontoja sitkeämpi, näkeehän se Suomessakin.
Ei se tuhoudu ulman parempaa vaihtoehtoa, eikä sitä kukaan Suomessa tarjoa.
- Anonyymi00004
Ydintalvi estäisi ilmastonmuutosta, auttaisiko siis kunnon ydinsota?
- Anonyymi00009
Sekin on parempi kuin vihreiden idealismimaailma. Joka siis tappaa lopulta kovimmatkin idealistit, koska ei ole ketään joka ruokkisi heitä.
- Anonyymi00014
Just näin. Kunnon maailmansota vaan käyntiin että kuolee 5 miljardia kaksijalkaista niin loppuu tuo paskanjauhaminen ja keskitytään oikeisiin asioihin.
- Anonyymi00015
Tärinäpersu alkoi täristä niin että koko huone heiluu. 😂
- Anonyymi00023
Ei se persujen vika ole jos sulla näkyy visiirissä värinää. Ja onhan se hyvä asia, että edes jotain todistettavasti sinullakin liikkuu pään seutuvilla.
- Anonyymi00016
Ajatella että vihaat niin paljon toisten ihmisten poliittista mielipidettä, että olet valmis kärsimään itse, jotta hekin kärsivät. Tulee mieleen sanonta "Suomalainen on valmis maksamaan 100€, jotta naapuri ei saa 50€.
- Anonyymi00017
Minä olen Vihervasemmiston aktiivi ja ärsytän aloittajaa :)
- Anonyymi00024
Olipa turha lause. Mitä mika vihervasemmiston heimosoturit muuta edes tekee kuin ärsyttää muita?
- Anonyymi00018
Vihreitä ja Vasemmistoliittoa kannattaa vain pieni osa suomalaisista, mutta koet sen maailman ykkösuhaksi. Sun oma ideologia on tosi hataralla pohjalla, jos näet jo pienen kannatuksen kauheaksi uhaksi itsellesi.
- Anonyymi00025
Mitä yksinkertaisempi henkisesti, sen innostuneempi vihervasemmiston typeryydestä. Mutta tämä ei ole se ongelma, vaan se että heikkolahjaiset tapaa lisääntyä kuin kaniinit.
- Anonyymi00020
Mitä isompi ja laajempi rähinä, niin aina sen parempi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771612Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031611Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869