Minulla on telkkarissa kaksi inhokki sarjaa, jotka pitäisi lopettaa. Pitääkö olla huolissaan? ja Sohvaperunat. Pitääkö olla huolissaan on täysin väärin rakennettu. Typeriä puujalkavitsejä täynnä oleva ohjelma. Täyttä paskaa.
Ohjelman olisi kuulunut olla sellainen, että ihmisten kysymyksiin etsitään oikeasti vastauksia, eikä vedeta puujalkahuunoria. Taas Sohvaperunat on julkinen likakavo. Siinä ohjelmassa saa julkisesti solvata ihmisiä ilman, että siitä joutuu vastuuseen. Ei ol mikään ihmem että pidän paljon telkkaria kiinni. Tuollaista paskaa en viitsi vaivautua katsomaan.
Missä on kunnon draama, jännitys ja komedia? On enää vain typerää realityä, johon olen totaali kyllästynyt. Oikeastaan Neloselta tulee parhaat ohjelmat. Voice of Finland, Tähdet, tähdet, Vain elämää ja Syke.
Nelonen on napannut napannut MTV3 ta Tähdet, tähdet ja Yleltä Syke - sarjat. Ylen paras ohjelma on Elämäni biisi. Nämä ovat myös parhaimmistoa MTV3 Salatut elämät ja uutiset. Telkkarissa ei ole enää oikein muuta katsottavaa.
Nämä sarjat pitäisi lopettaa
Anonyymi-ap
2
161
Vastaukset 2
- Anonyymi00001
Älä katso
- Anonyymi00002
Kiitos siitä, että kerroit meille mitä haluat katsoa ja mitä et.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän49956Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15848Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501788- 46717
- 42654
- 37599
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan56487